Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Dizisi Andor’un Fragmanı Yayınlandı

Yeni Star Wars dizisi Andor, bu yaz Disney Plus'ta yayınlanacak.

Serinin yeni dizisi Andor’dan ilk fragman geldi. Star Wars Kutlamaları, pandemi nedeniyle iki yıllık bir ara verdikten sonra tüm hızıyla devam ediyor ve şimdiden Star Wars hayranlarına çok sayıda yeni içerik sağladı. Dizi, hayranlara isyanın ilk günlerini gösterecek ancak daha da önemli Cassian’ı galaktik isyana neyin çektiğini ve onu kendi kendine hizmet eden bir nihilistten özverili şehide nasıl dönüştürdüğünü öğreneceğiz.

Kutlamalar sırasında gösterilen tanıtım fragmanında, 2016’da prömiyeri yapılan Rogue One’dan önceki yıllarda, Cassian Andor’un nerede olduğuna dair ilk kez gerçekten resmi bir bilgi aldık. Cassian’ın trajik sonunu görmemizin üzerinden altı yıl geçmiş olsa da, Luna kusursuz bir şekilde daha genç ve daha da yorgun bir kişiliğe büründü.

Star Wars Dizisi Andor Ne Zaman Yayınlanacak?

Andor
Andor, 31 Ağustos’ta Disney Plus’ta yayınlanacak.

Stellan Skarsgård’ın bir İsveç röportajında ​​onayladığı gibi, Luna’ya ek olarak, Genevieve O’Reilly’yi Mon Mothma olarak ve Forest Whitaker’ı Saw Gerrera olarak göreceğiz. Adria Arjona, Kyle Soller, Denise Gough ve Robert Emms’in şu anda bilinmeyen rollerde olduğu onaylandığından, Skarsgård seriye yeni gelen tek kişi değil. Bu arada Tony Gilroy, Stephen Schiff’in prodüksiyon başlamadan önce ayrılmasının ardından Andor‘un yapımcısı olarak getirildi.

The Mandalorian ve The Book of Boba Fett‘te olduğu gibi, Gilroy da dizi için kardeşi Dan Gilroy ve Beau Willimon ile birlikte yazdığı birçok rolü üstlenecek. Black Mirror yönetmeni Toby Haynes’in pilot bölümün yanı sıra diğer iki bölümün yanı sıra 12 bölümlük sezonun yönetmenleri olarak duyurulan Ben Caron ve Susanna White’ın yönettiği bildirildi. HBO Max’in eleştirmenlerce beğenilen drama dizisi Succession’un bestecisi Nicholas Britell, dizi için beste yapmak üzere seçildi.

Bu yılın başlarında Skarsgård, Andor’un en az iki sezonluk bir dizi olacağını ve çekimlerin bu sonbaharda 2. Sezonda devam edeceğini doğruladı. Sezon 1, 12 bölümden oluşacak ve 31 Ağustos’ta Disney Plus’ta prömiyer yapacak. Aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.