Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars: Dark Forces Remaster’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Star Wars: Dark Forces Remaster'ın çıkış tarihini öğrendik. Sevilen FPS oyununun yenilenmiş versiyonunu 2024 yılında oynayabileceğiz.

Star Wars: Dark Forces Remastered, 2024 yılının başlarında yayımlanacak. Oyunun yenilenmiş sürümünü geliştiren Nightdive, bir basın bülteni ile oyunun kesin çıkış tarihini açıkladı. Oyun, 28 Şubat 2024‘te PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch konsollarının yanı sıra PC için piyasaya sürülecek.

Çıkış tarihi duyurusuna herhangi bir yeni görsel veya fragman eşlik etmedi. Elimizde alnızca yaz ayında paylaşılan tanıtım fragmanı mevcut. Orijinal Star Wars: Dark Forces, 1995 yılında PC ve 1996 yılında PlayStation 1 için piyasaya sürüldü. Oyun çok eski olduğu için yeni cihazlara uyumlu hale getirilecek ve 4K 120 FPS olarak oynanabilecek. Ayrıca ışıklandırma ve dokular iyileştirilecek.

Star Wars: Dark Forces Remaster Neler Sunacak?

Star Wars: Dark Forces Remaster'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dark Forces, Star Wars kanonunun bir parçası değil ancak birçok hayran oyunun hikayesine bayıldı. Galaktik İmparatorluğun eski bir askeri olan ve artık Asilere yardım eden Kyle Katarn rolünü üstlendiğimiz bu yapımda, Darth Vader‘ın denetlediği düşman organizasyonunu güçlendirebilecek Dark Trooper projesini keşfediyoruz ve büyük bir maceraya atılıyoruz.

Dark Forces‘ın yeniden düzenlenmiş versiyonunda, düşmanlarla savaşmanız ve çevresel bulmacaları çözmeniz gereken orijinaldeki 14 seviyenin tamamını oyunda yer alacak. Bunun yanı sıra oyunda yeni bölümler yer almayacak ancak yer alan bölümler geliştirilecek. Kyle Katarn olarak oynarken elimizde sadece ateşli silahlar değil, aynı zamanda çeşitli cihazlar ve takviyeler de olacak.

Dark Forces Remaster’ın fiyatı henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.