Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Battlefront Classic İçin Yeni Güncelleme Geldi

STAR WARS Battlefront Classic Collection için yayınlanan en yeni güncelleme çevrimiçi sorunların birçoğunu çözüyor ve stabil bir deneyim sunuyor.

Çıkışı ile beraber eleştirilerin odağı haline gelen STAR WARS Battlefront Classic Collection için yeni bir güncelleme yayınlandı. Aspyr Media tarafından geliştirilen bu yapım için yayınlanan en son güncelleme çevrimiçi sorunların birçoğunu çözüyor ve böylece çok oyunculu olarak oyunu deneyimlerken herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Steam platformunda son derece olumsuz incelemelere sahip olan STAR WARS Battlefront Classic Collection için yayınlanan son yama oyunu biraz daha oynanabilir kılıyor. Bu kapsamda açıklanan detaylara göre çevrimiçi çok oyunculu sorunlardan birçoğu ortadan kaldırılıyor ve stabil bir deneyim sunuluyor. Birçok oyuncu büyük çevrimiçi sorunlar yaşadığı için bu sorunlardan şikayetçiydi. Şimdi ise oyuna rahatlıkla geri dönüş yapabilir.

Star Wars Paketinde İki Farklı Oyun Bulunuyor

Güncellemenin detaylarına bakacak olursak, STAR WARS Battlefront Classic Collection’da bulunan hem Battlefront 1 hem de 2’de artık çok sayıda özel sunucu yer alıyor. Bu sayede özel sunucular içerisinde oyunlara geçiş yapabilir ve maceraya atılabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi olarak oyunu deneyimlerken takılma sorunları da ortadan kaldırılmış durumda. Ek olarak BF1’deki zafer ekranında ortaya çıkan bir sorunun daha çözüldüğünü belirtelim.

content 65d700cb9f163 80460

Bu ilk yama aynı zamanda birtakım görsel sorunları da ortadan kaldırıyor. Örneğin bazı haritalarda dokular ve kaplamalar bozuk bir şekilde karşımıza çıkıyordu. Ancak bu güncelleme ile sorunlar ortadan kaldırıldı. Diğer taraftan ne kadar cephanenizin kaldığını gösteren sayaç nişangah ile baktığınız zaman gözükmüyordu. Artık bu sorun da çözüldü. Öte yandan Renk Körü Modu özelliklerinin ekranın alt kısmındaki metinden ayrıldığını aktaralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.