Star Wars: Battlefront 2’nin Deluxe Versiyonunu Almayacaklara İyi Haber

Oyunun Deluxe paketine dahil olan içerikleri açmak bütün oyuncular için mümkün olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

EA DICE stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayıncılığı üstlenilen Star Wars: Battlefront 2, yaşanan ufak tefek sızıntıların ardından Star Wars Celebration etkinliğinde resmi olarak duyurulmuştu. Kısa süre önce oyundan görsellerin de paylaşılmaya başlandığı yapım oldukça heyecan uyandırmaya başladı. Çok sağlam görseller, hikaye modu ve etkileyici oynanış ile ön plana çıkacak olan yapım serinin önceki oyunlardan farklı olan birtakım özellikler de içerecek.

blank

Electronic Arts oyunlarında alışık olduğunuz Deluxe Edition paketi bu oyunda da bulunacak. Ancak önceki oyundan farklı olarak, Deluxe Edition paketine dahil olan içeriklerin tamamı oynanış esnasında zamanla kazanılabilecek. Battlefront 1’de bu içerikleri kazanmak mümkün olmuyordu. Bu durum da Deluxe Edition satın almayı düşünmeyen oyuncuları oldukça sevindirdi.

Ayrıca Season Pass özelliğini de kaldıran ekip, bunun için başka türlü bir yöntemin gündemlerinde olduğunu açıkladı. Birbirine bağlı ve bölünmemiş bir topluluk yaratmak için oldukça güzel ve kapsayıcı adımlar atan DICE, Star Wars oyunlarının tarihine oldukça güzel bir yapım bırakmayı amaçlıyor. https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/battlefront-2 adresine giderek oyunun hakkında bugüne dek yapılmış olan paylaşımlara erişebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol