Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Battlefront 2 Hile Sorunu ile Karşı Karşıya

Hayran yapımı özel sunucular artık Battlefront 2'de mevcut. Bu, son zamanlarda yaşanan büyük hileci belasına ve neden oldukları ölümsüzlük sorununa hayranların yanıtı oldu.

Star Wars Battlefront 2 hile sorunu oyuncuları çileden çıkarmış durumda. Oyun, giderek artan bir hileci belasıyla karşı karşıya. Ayrıca sunuculardaki huzur, sözde “1HP Bug” tarafından tehdit edilmekte. Bu, oturumdaki tüm oynanabilir karakterlerin sağlık çubuklarının 1 değerinin altına inememesine neden olarak onları neredeyse ölümsüz hale getiren büyük bir sorun. Hile sadece PC sürümünü etkiliyor ancak konsollara aktarılması çok olası.

Şu anda, oyun konseyinin bu anomalinin nereden geldiğine dair net bir cevabı yok. Bazıları, bunca yıldır oyunun kodunda saklandığına inandıklarını söyledi. Bir diğer oyuncu kesimi bunun yeni bir Star Wars Battlefront 2 hilesinden kaynaklandığına inandıklarını belirtti.

Star Wars Battlefront 2 Hileleri Çığ Gibi Büyüdü

Star Wars Battlefront 2 Hile

İkincisine göre daha olası teori, kullanılan araçlar, hileciler tarafından ayrıldıktan sonra bile oturumda hala aktif kalıyor. Oyuncuların genellikle “hile içeren” lobiden ayrılmaktan başka seçeneği yok. Yani hileyi yapan kişi oyundan çıksa bile sorun çözülmüyor; Oyunda huzur tamamen kaçmış durumda.

Topluluk, sorunu kamunun dikkatine sunmak için mevcut tüm araçları denedi, böylece DICE’daki geliştiriciler en kısa sürede bununla ilgilenecek ancak, geçen yıl oyun desteğini sonlandırdıkları ve şu anda akıllarında “daha önemli” şeyler olduğu göz önüne alındığında böyle bir müdahale şansı çok zayıf. Hemen oyunun hayranları meseleleri kendi ellerine almaya karar verdi.

Star Wars Battlefront 2 Özel Sunucu Çözümü: Kyber

Hayranların çalışmaları Kyber.gg isimli özel sunucular oluşturmamızı ve onlara katılmamızı sağlayan bir hayran projesi ile sonuçlandı. Araç, oyun kurallarını ihtiyaçlarımıza göre ayarlayabileceğimiz bir dizi seçeneğe sahip. Ek olarak, kozmetik ve bazı oyun modlama desteği sayesinde sunucu yöneticileri bir oturuma katılmak için gereken modları seçebiliyor; Kendi senaryolarınızı oluşturmak parmaklarınızın ucunda. Anakin’in Ewoks ve Baby Yoda’ya karşı desteklediği bir genç ordusu mu? Sorun yok, yapabilirsiniz.

Özel sunucular ayrıca bir anti-hile sistemi ile güvence altına alındı, bu nedenle hileciler daha fazla soruna neden olamıyor. Araçları kullanmak için Kyber.gg‘de bulunan listeden bir sunucu seçin veya kendinizinkini oluşturun, ardından Kyber istemcisini indirin, çalıştırın ve Battlefront II’yi başlatın. Araçların henüz piyasaya sürüldüğünü ve muhtemelen önümüzdeki aylarda yamalanması beklenen bazı hatalara sahip olduklarını hatırlatalım.

Ek olarak, EA’in (oyunun yayıncısı) araçların kullanımını yasaklayabileceği endişesi mevcut, sonuçta bu bir hayran projesi ancak, Battlefront’un bir sonraki bölümü için planların olmaması nedeniyle böyle bir hareket olası değil. Özel sunucuların yalnızca PC’de kullanılabildiğini de belirtelim. Kyber, oyunun ömrünü birkaç yıl daha uzatmalı.

Daha fazla Star Wars Battlefront 2 hile sorunu yaşamak istemiyorsanız, özel sunuculara girebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.