Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Trek Online: Stormfall Güncellemesi Yayınlandı

Star Trek Online'ın Stormfall güncellemesi, son bölümlerinde yer alan Janeway ve Tilly gibi dizi aktörlerini oyuna getirdi.

Star Trek Online‘ın en son büyük güncellemesi, Star Trek dizisinden tanıdığımız birçok aktörü ve seslerini oyuna ekledi. Dizileri izlemiş olan oyuncular, Stormfall güncellemesi ile oyuna eklenen Amiral Janeway ve Kaptan “Killy” Tilly‘yi kesinlikle tanıyacak.

Neredeyse 13 yıldır hayatımızda olan Star Trek Online, geçtiğimiz yüzyılın en popüler serilerinden birine dayanan bilim kurgu ortamı sayesinde MMORPG pazarında benzersiz bir boşluğu doldurdu. Star Trek: Picard’dan yaklaşık 10 yıl sonra 25. yüzyılda geçen oyun, hem uzayda hem de yerde kendi Yıldız Filosu, Romulan, Klingon veya Jem’Hadar ekiplerine komuta eden oyunculara sahip.

Star Trek Online: Stormfall Güncelleme Notları

Star Trek Online
Star Trek Online Stormfall ile iki yeni bölge oyuna eklendi.

Çeşitli Star Trek medyalarından birçok özgün konum içeren geniş bir galakside yer alan uzun süredir devam eden MMORPG, deneyimlenecek yeni hikayeler, komuta edilecek yeni gemiler ve her zaman eklenen birçok başka içerik ile sürekli olarak güncellendi. Star Trek Online’ın en son büyük güncellemesi Stormfall, oynanacak Blue Shift ve The Calling isimli iki yeni bölüm getirdi.

Kate Mulgrew’in oynadığı Janeway ve Mary Wiseman’ın oynadığı Kaptan Tilly oyuna orijinal seslendirme ile eklendi. Star Trek: Deep Space Nine’ın Chase Masterson’ı ayna evreninden Amiral Leeta olarak ve DS9’un başrol oyuncusu Aron Eisenberg, Kaptan Nog olarak geri döndü. Heart of the Storm etkinliği, oyuncuların yeni Forged In Fire Task Force Operation da yeni ara sahneler, düşmanlar ve elden geçirilmiş boss mekanikleri ile güncellendi.

Star Trek Online’ın yeni hikaye içeriğiyle birlikte, Infinity Lockboxes’ta bulunabilen Lower Deck animasyon serisinden California Sınıfı yıldız gemisinin eklenmesi de yapıldı. Mandatory Medical Treatment tüfeği ve Scorpion Cube gibi gösterideki diğer ürünler Lobi Mağazasında yerini aldı. Yeni oluşturulan 2409 Yıldız Filosu karakterleri için eğitim deneyimi de gösterişli bir eğitim, kullanıcı arayüzü, iyileştirilmiş ara sahneler ve daha iyi görev akışı ile yenilendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.