Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Guardian Kostüm Seti, League of Legends’e Geri Dönüyor!

League of Legends'ta evreni kurtarma zamanı, tekrardan.

Riot Games, Star Guardian kostüm serisinin 14 Temmuz’da League Of Legends’a geri döneceğini duyurdu. LoL, dış görünüm temalarını animasyon, oyun içi etkinlikler ve yeni oyun modlarıyla tanıtmasıyla tanınan ünlü bir MOBA oyunu. Oyun, önümüzdeki günlerde Game Pass’e tüm karakterler açık olarak eklenecek ve bu sayede RP’leri kostümlere saklayabileceğiz.

Star Guardian temasının League of Legends, Wild Rift ve Legends of Runeterra’ya geri döneceği Sun Creature Studio tarafından oluşturulan bir dakikalık bir animasyonla duyuruldu. Fragman, bir kolye üzerinde Yıldız Muhafızı amblemi olan okul üniformalı pembe saçlı bir karakteri ortaya çıkarmadan önce bir okul ve çevresindeki kasabanın Japon esintili çeşitli sahnelerini sergiledi.

League of Legends: Star Guardian Kostümleri

Star Guardian

Bazıları bunun Seraphine için yeni bir görünüm olduğunu düşünürken, bazıları ise saç rengi mevcut bir cilt olan Lux’ınki de olabileceğini iddia etti. Star Guardian teması, aşağı yukarı League of Legends’ın Sailor Moon’u ele alması diyebiliriz. LoL’deki bazı dış görünüm temaları, oyunun ana kuralından ayrı olarak alternatif bilgi evrenlerine sahip.

Örneğin, müzik alternatif evreninin varlığı, Riot’un K/DA, Pentakill ve True Damage gibi gruplarla karakterlerinin benzerliğini kullanarak albümler yayınlamasına izin verdi. Star Guardian alternatif evreninin hikayesi, esasen evrenin kozmik koruyucuları haline gelen bir grup lise öğrencisi. Riot konsept sanatçısı Vlad Bacesu, fragmanı tweetledi ve “Ne üzerinde çalıştığımızı göreceğiniz için gerçekten çok heyecanlıyım” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.