Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Citizen’in Karakter Oluşturma Aracı Yeni Sürüme Kavuştu

Yıllardır geliştirilme aşamasında olan Star Citizen için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Karakter aracı yeni sürüme kavuşuyor.

Uzun yıllardır geliştirilme aşamasında olan ve hala bu sürecin devam ettiğini aktarabildiğimiz Star Citizen için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce birçok yeni sürümün bizlere sunulduğunu aktardığımız haberlerimizle beraber şimdi ise YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan CarbonPixel, oyun hakkında yeni detayları açığa çıkarıyor.

Yayınlanan yeni YouTube videosu içerisinde Star Citizen için karakter oluşturma ekranı bulunuyor. Yeni karakter oluşturma sisteminin güncellenmesiyle artık daha detaylı bir şekilde karakterimizi oluşturabiliyoruz. Sürüm 3.23 ile daha önce görmediğimiz özelliklerin eklendiğini aktarabiliyor ve bu sürümün henüz alfada olduğunu da belirtebiliyoruz.

Star Citizen Hala Geliştiriliyor

Yeni karakter oluşturma sürümünün detaylarına bakacak olursak, burada her bir karakteri farklı şekillerde düzenleyebiliyor, daha önce hazırlanmış karakterleri elden geçirebiliyor ve gözünden kaşına kadar her yerine farklı bir bakış açısı getirebiliyoruz. Aynı zamanda farklı hareketler sergileyebilen animasyon sistemlerinin de ön planda olduğunu aktarabiliyoruz.

Star Citizen 3.23 Character Crea

Bu özellikler dışında yeni sürümle beraber gemi savaşlarının bir hayli değiştiği ve zorlaştığı aktarılıyor. Artık yapay zekanın daha fazla ön plana çıktığını ve aynı zamanda yaptığımız hareketlere ve eylemlere göre farklı tavır aldıklarını belirtebiliyoruz. Özellikle uzay gemisi ile beraber savaşırken yaptığımız manevralara, kullandığımız silahlara ve daha fazla detaya göre yapay zeka bize çeşitli zorluklar çıkarıyor ve kendi hareket setlerini bizlere sergiliyor.

Star Citizen uzay teması ve açık dünyası ile beraber bizlere sunulmak istenen üst düzey bir proje. Oyun yıllardır çeşitli bağışlarla beraber hala geliştirilmeye devam ediyor. Geldiğimiz noktada final sürümünün ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.