Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Citizen’dan Teknoloji Şovu Niteliğinde Video Geldi

Tartışmalı uzay simülasyonu Star Citizen'ın geliştiricileri, geliştirilmiş StarEngine teknolojisinin potansiyelini gösteren çevrimiçi bir video yayımladı.

Cloud Imperium Games tarafından Star Citizen ve yakında çıkacak olan tek oyunculu hikaye modu Squadron 42 için özel olarak hazırlanan StarEngine’in gelişmiş sürümünün yeni teknoloji demosu yayımladı. Oyun motorunun güncellenen sürümünün yeni özelliklerini sergileyen video, hiçbir yükleme ekranı olmadan kesintisiz bir oynanış sekansı sunarak nefes kesti.

Aşağı yukarı 24 dakika uzunluğunda olan teknoloji demosunda hiçbir yükleme ekranı bulunmaması, Starfield ile yükleme ekranlarından bunalan oyuncular da dahil olmak üzere birçok kişiyi büyüledi. Bu son gelişmelerini “yenilikte zirve” olarak tanımlayan Cloud Imperium Games, bu oyun motorunun yapay sınırlara ve engellere takılmadığını, farklı biyomlara sahip gerçekçi gezegenler oluşturabileceğini belirtti.

Star Citizen’ın Yeni Oyun Motoru

Star Citizen'dan Teknoloji Şovu Niteliğinde Video Geldi

Yenilenen oyun motoruna eklenen yeni araçlar sayesinde aynı zamanda tamamen etkileşimli gemilerin, gelişmiş bir iletişim ağına sahip yoğun nüfuslu şehirlerin ve ayrıca ham madde ve minerallerin tamamen simüle edilmiş çıkarımlarının gerçekleştiği kapsamlı yer altı alanları da oluşturabilecek. Bu sayede, oyuncular ultra gerçekçi bir deneyim yaşayabilecek.

Tüm bunlar ilginizi çekti mi? En önemli gelişmeyi daha söylemedik bile. Yukarıdaki anlattıklarımızın yanı sıra gezegenlerin atmosferinin veya ateş veya hava gibi elementlerin davranışlarını simüle eden yeni bir fizik motoru da artık mevcut. Tüm bunları 24 dakikalık bir oynanış videosu ile sergileyen Star Citizen ekibinin artık oyunu tam sürüme ulaştırmasını ümit ediyoruz.

Aşağıdan ilgili videonun tamamına göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.