Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Citizen İçin NVIDIA DLSS ve AMD FSR Desteği Eklendi

On yıllar boyunca geliştirilen Star Citizen için yeni güncelleme DLSS, FSR ve daha fazla destekle karşımıza çıkıyor.

Cloud Imperium ekibi tarafından on yıllar boyunca geliştirilen Star Citizen için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyun şu anda Alfa 3.23 sürümünde bulunuyor ve tamamen ücretsiz bir şekilde bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz. Ekibin açıklamalarına göre yeni yama birçok oyuncuyu memnun edebilecek gelişmelerle geliyor ve Vulkan API desteğini bünyesinde barındırıyor.

Daha fazla detaya girecek olursak Star Citizen için yayınlanan yeni güncelleme hem NVIDIA DLSS hem de AMD FSR Süper Çözünürlük desteğini ekliyor. Bu sayede oyuncular oyundan daha fazla verim almaya bekleyebilir ancak oyun daha çok işlemci ağırlıklı olduğundan dolayı beklediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Bunun dışında oyunda hala Frame Generation desteğinin olmadığını belirtmekte fayda var.

Star Citizen Tam Bir Teknoloji Demosu

Yukarıda bahsettiğimiz gibi oyun işlemci ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Ortaya çıkan raporlara bakacak olursak şu anda AMD’nin en son teknolojilere sahip işlemcilerde bile oyunun 60 fps’in altına düşmeden oynanamadığını söylemekte fayda var. Dolayısıyla geliştirici ekibin projeye daha fazla performans güncellemesi sunması ve optimizasyon seçenekleri ile karşımıza çıkması bekleniyor.

b7b3a11b8636db4ccea55ef8b3794852

Star Citizen için yayınlanan yama sadece bu desteklerle kalmıyor aynı zamanda yeni bir yıldız haritasını beraberinde getiriyor. Bu harita ile beraber yaratıkları istediğiniz şekilde avlayabiliyorsunuz. Sadece bu da değil ayrıca oynanışı elden geçiren mühendislik özelliklerinin de burada bulunduğunu söyleyebiliyoruz. Diğer taraftan yeni hayvanların ve karakter özelleştirme seçeneklerinin de eklendiğini belirtelim.

Son olarak oyunun yeni güncellemesi için kısa bir fragman yayınlanmış durumda. Bu içeriğe aşağıdan bir göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.