Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stalker’dan İlham Alan Pioner’dan Yeni Oynanış Görüntüleri Geldi

Pioner için 6 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Oynanış videosu ile beraber oyunun bir takım detayları ortaya çıktı.

GFA Games tarafından oyunculara sunulacak olan nişancı aksiyon oyunu Pioner için yeni bir video yayınlandı. 6 dakikalık oynanış içeriğini bizlere sunan video içerisinde oyunun atmosferi, manzaraları, karakter animasyonları, silahları ve daha fazlası gösteriliyor. Oyun aynı zamanda Stalker ve Metro serisi gibi yapımlardan ilham alıyor.

İlgi çekici detaylarla ve kıyamet sonrası atmosferi ile beraber bizlere sunulmak istenen yapım içerisinde asıl amacımız hayatta kalmak. Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunda tehlikeli bir açık dünyaya atılıyoruz. Burada hem PvE hem de PvP yapısını keşfediyoruz. Yani burada hem oyuncularla beraber bir olup düşmanlara karşı savaşıyor hem de oyunculara karşı büyük bir mücadele verebiliyoruz.

Pioner Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Pioner, son dönemlerin oldukça dikkat çekici yapımlarından biri olarak yer alıyor. Oyuncular diğer maceracılarla beraber burada takım oluşturabiliyor ve grup halinde hareket edebiliyorlar. Oyun içerisinde yer aldığınız süre boyunca gerçekten de ilgi çekici canavarların ve yaratıkların karşımıza çıktığını görebiliyor ve aynı zamanda diğer gruplardan oluşan avcılarla yüzleşebiliyoruz. Ek olarak çeşitli görevleri burada yerine getirmeye çalışıyoruz.

Pioner Combat System With Shotgu

Metro ve Stalker serilerinden hoşlanıyorsanız gerçekten de bu oyuna bir göz atmak isteyeceksiniz. Çünkü oyun içerisinde hayranların ilgisini çekecek o ortam, atmosfer ve oynanış içeriği yer alıyor. Oyunda yukarıda bahsettiğimiz gibi çevrimiçi içeriklerin yanı sıra aynı zamanda tek başınıza ilerleyebileceğiniz ve görevleri yerine getirebileceğiniz kısımlar da bulunuyor.

Son olarak oyunda kendi bölgenizi inşa edebileceğiniz, ekipmanlarınızı geliştirebileceğiniz ve ticaret yolları oluşturabileceğiniz simülasyon unsurları da yer alıyor. Öte yandan geliştirici ekibin belirttiğine göre oyun 2024 yılı içerisinde piyasaya sürülmek isteniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.