Stalker Benzeri Chernobylite 16 Ekim’de Erken Erişime Çıkacak!

Chernobylite'ın erken erişim tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda haberlerimiz de yer bulan Chernobylite oldukça merak uyandırıcı görseller ile Steam üzerinde sergilenmeye başlanmıştı. Çıkış tarihi netleşen yapım ilk aşamada karşımıza erken erişim oyunu olarak çıkış yapacak.

The Farm 51 tarafından geçtiğimiz aylarda duyurulan Chernobylite merak uyandırıcı görselleri ile sergilenmeye devam ediliyor. Ukrayna’nın Çernobil faciasını konu alacak olan yapım genel itibari ile karanlık ve ürkütücü bir atmosfere sahip olacak. Hayatta kalma mücadelesi vermeye çalışacağımız oyunda 3D grafikler eşliğinde oyun içerisinde ilerleyecek, ürkütücü yerler ile karşılaşacak, benzersiz silahları da kullanma fırsatı yakalayacağız.

Hem gerçekçi hem de fantastik bir yapıda olan oyunda radrasyona uğramış yaratıklar ile karşı karşıya gelecek, zorlu görevleri başarabilmek için mücadele edeceğiz. Hikâye tabanlı olarak oynanabilecek olan yapımda doğanın sırlarını da keşfederken sürekli yeni içerikleri deneyimleyeceğiz.

Stalker adlı oyuna oldukça benzeyecek olan Chernobylite 1986 yılındaki nükleer felaketi oldukça gerçekçi bir yapıda oyunculara sunacak.

16 Ekim’de erken erişime çıkacak olan yapım, 8 saat süren benzersiz 12 göreve sahip olacak.

Oyunun erken erişim fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol