Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stalker 2 İçin Heyecanlandıran Oynanış Fragmanı!

Xbox sunumu esnasında yayınlanan "The Time of Opportunities" adlı yeni fragman Stalker 2'yi daha fazla detaylandırıyor.

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını GSC Game World stüdyosunun üstlendiği ve çok beklenen oyunlardan biri olan Stalker 2: Heart of Chernobyl için yepyeni detaylar ortaya çıktı. Xbox sunumu esnasında yayınlanan “The Time of Opportunities” adlı yeni fragman, oyuna yeni bir bakış sunuyor ve çeşitli oynanış bölümlerini bizlere aktarıyor.

Daha fazla detaya girecek olursak tamamen Ukraynaca ile beraber seslendirilen yeni fragman, oyunun atmosferine, karakterlerine, savaş dinamiklerine ve çok daha fazlasına bir bakış atıyor. Oyuncular burada Skif adlı bir karakteri kontrol ediyor ve tehlikeli mutantlarla, radyasyonlarla ve aynı zamanda düşmanlarla karşı karşıya kalıyor. Bunun dışında oyun içerisinde gece ve gündüz döngüsünün dinamik bir şekilde bizlere yansıtıldığını görebiliyoruz.

Stalker 2 Kıyamet Sonrası Ortamı Sunuyor

Stalker 2 fragmanı ile beraber heyecanlandıran görüntülerin ortaya çıkması elbette oyunun olan ilginin yükselmesini sağlıyor. Oyuncular, yapım içerisinde dinlenebilecekleri ve bir sonraki göreve hazırlanabilecekleri bir merkeze sahip olabiliyor. Bunun dışında farklı ortamlara geçiş yapabiliyor ve ek olarak doğrusal olmayan bir hikaye ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu sistem, her bir oyuncuya farklı bir deneyim sunuyor ve herkes yeni bir fırsatın peşinden gidebiliyor.

STALKER 2 Heart of Chornobyl 2024 06 09 24 004

İlerleyen süreçte oyun hakkında daha fazla detayın bizlere sunulacağını aktarırken, Stalker 2: Heart of Chernobyl Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden mevcut olmayı bekliyor. 5 Eylül tarihinde çıkış yapmayı bekleyen oyun aynı zamanda abonelik hizmeti Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.