Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stalker 2 Heart of Chornobyl Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Stalker 2 Heart of Chornobyl'in bu yıl sonunda çıkış yapacağı tahmin ediliyor, Sızdırılan bir listede oyunun 1 Aralık ya da 31 Aralık'ta çıkacağı belirtiliyor.

Stalker 2 Heart of Chornobyl’in bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Oyunun gidişatına dair yakın zamanda herhangi bir güncelleme ve duyuru yapılmaması bu düşüncenin aksini söylüyor. Geçen yıl Stalker 2, Rusya’nın devam eden Ukrayna işgali nedeniyle 2023’e ertelenmişti. Bu nedenle, son aylarda oyun hakkında pek bir şey duymamış olmamız çok normal.

Ancak wccftech tarafından oyunun distribütörü Plaion’un mağaza sayfasındaki bir liste sayesinde yaklaşmakta olan nişancı oyununun 2023’te piyasaya sürülebileceği tespit edildi. Çıkış tarihi şu anda 1 Aralık olarak görünüyor ancak bu tarih yine de kesin olmayabilir. Web sitesinde listelenen tarihler arasında 31 Aralık’ta görülüyor. Bu nedenle çıkış tarihimiz Aralık sonu da olabilir.

Stalker 2 Geliştiricisi Büyük Zarar Gördü

Stalker 2 Heart of Chornobyl

1 Aralık açıkça daha spesifik, bu nedenle geri kalan tarihlerde tutarsızlık olmazsa oyunun bu yıl çıkacağı kesin gibi görünüyor. Oyunun Steam sayfası, hala Aralık çıkış tarihini destekler nitelikte. Bu arada geliştirici GSC Game World, işgal nedeniyle ekibini Prag’a taşımak zorunda kaldı. Bu yılın başlarında şirket, bir Rus ağındaki bilgisayar korsanları tarafından gerçekleştirildiği iddia edilen bir hack’ten de büyük zarar gördü. Hack yüzünden çevrimiçi test görüntüleri sızdırıldı.

Şirket, sızıntıların oyun deneyimini olumsuz etkileyebileceğini vurguladı. Ayrıca ekibin oyuna dair beklentileri karşılamak için çaba gösterdiğini ve oyun deneyimini geliştirmeyi sürdüreceklerini belirtti. Stalker 2 oyunu ilk kez 2018’de duyurulmuştu ve başlangıçta 2021’de çıkış yapması bekleniyordu. Oyun piyasaya sürüldüğünde Xbox Series X/S ve PC’de mevcut olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.