Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Squid Game 2. Sezonu İçin Heyecan Verici Açıklama

Netflix tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Güney Kore yapımı Squid Game, heyecanla beklenen ikinci sezonunda çıtayı çok daha yükseğe taşıyacak.

Netflix’in Güney Kore menşeli dizilerinden Squid Game, geçtiğimiz yıl sessiz sedasız gösterime girmişti. Sosyal medyanın da etkisiyle kısa sürede dünya çapında bir fenomene dönüşen distopik seri, kafamızı nereye çevirsek gördüğümüz bir popüler kültür öğesi haline geldi.

Squid Game, izole bir adada acımasız oyunlar oynayarak hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı tanınan bir grup şanssız insanı konu alıyor. Dizideki karakterlerin yapması gereken tek şey, çocukluklarındaki oyunlardan ilham alan bir dizi zorlu oyunu kazanmak ve hayatta kalmak.

Squid Game 2. Sezonu 2024 Yılında Yayınlanabilir

squid game 2. sezon

Netflix tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Squid Game 2. sezonu ile macerasına devam edecek. The Playlist‘e konuşan dizinin yaratıcısı Hwang Dong-Hyuk, kafasında yeni fikirlerin olup olmadığı sorusuna, “Evet, bazı fikirlerim var, ancak spoiler vermek istemiyorum, bu yüzden tek söyleyeceğim yeni oyunlar olacak, hatta ilk sezondan daha iyi oyunlar” şeklinde yanıt verdi.

Gi-hun (Lee Jung-jae) ve Front Man (Lee Byung-hun), Squid Game 2. sezonu için geri dönecekler, ancak senaryo henüz yazılmadığı için yeni sezonu görmemiz biraz zaman alacak. Dong-Hyuk, ikinci sezonunun 2024’ün sonunda başlamasını umduğunu söyledi, ancak Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Netflix hakkındaki diğer içeriklerimiz için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.