Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spotify Premium Üyelerine Ayrıcalıklı Özellik

Çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, ödeme yapan aboneler için oynat ve karıştır butonlarını birbirinden ayırdı. Peki, bu ne işe yarayacak? Değişikliğin detayları haberimizde.

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik dinleme uygulamalarından Spotify, arayüzünde küçük ama önemli bir değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Şu anda çalma listelerinin ve sanatçı sayfalarının en üst kısmında birleşik bir oynat ve karıştır düğmesi yer alıyor. Fakat yakın zamanda bu düğmeler ayrılacak. Böylece kullanıcılar şarkıları listeledikleri sırayla dinleyebilecekler.

Söz konusu değişiklik yalnızca Spotify Premium aboneleri için geçerli olacak. Yani uygulamayı reklam destekli ücretsiz kullanan kişiler, bu yenilikten yararlanamayacaklar. İsveçli şirket, oynat ve karıştır düğmelerinin önümüzdeki haftalarda dünya genelinde iOS ve Android cihazlarda kullanıma sunulacağını açıkladı.

Spotify Premium Abonelerine Özel Değişiklik

Spotify Premium

Birleşik oynat ve karıştır düğmesine bastığınızda, bir çalma listesi veya albümdeki şarkıları karışık bir sırayla dinliyorsunuz. Fakat söz konusu çalma listesi sizin olduğunda, şarkıların kendi belirlediğiniz sırayla çalmasını isteyebilirsiniz. Spotify’ın değişikliği, tam da bu ihtiyaca cevap veriyor. Yukarıda da belirttiğim gibi yenilikten yalnızca Premium üyeler yararlanabilecekler.

Bu arada dün itibarıyla Spotify Premium üyelik ücretlerine zam geldi. Fiyat güncellemesinin ardından 17,99 TL olan Bireysel abonelik 20,99 TL‘ye, Duo 23,99 TL’den 27,99 TL‘ye, Aile paketi 29,99 TL’den 34,99 TL’ye ve daha önce 8,99 TL olan Premium Öğrenci üyeliği ise 10,49 TL‘ye çıkarıldı. Çalma listeniz için yaratıcı isim önerileri arıyorsanız Spotify playlist isimleri hakkındaki listemize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.