Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spotify Blend Deneyimini Başka Bir Boyuta Taşıyacak

Spotify artık en sevdiğiniz sanatçılardan bazıları da dahil olmak üzere 10 kişiye kadar "Blend" yapmanıza izin verecek.

Geçen yıl Spotify Blend ile tanıştık. Bu özellik, sizin ve arkadaşınızın favori şarkılarınızı paylaşılan bir çalma listesinde birleştirmenizi sağlayan yeni bir özellik. Blend, tanıtımından bu yana önemli bir değişiklik yaşamamıştı ancak Spotify, Blend için kapsamını ve kapasitesini büyük ölçüde genişleten büyük bir güncelleme duyurdu.

Spotify Blend şu anda iki kişinin favori parçalarını tek bir çalma listesinde karıştırarak kendi müzik zevklerine uymasını sağlıyor. Spotify, artık 10 kişiye kadar Blend çalma listeleri oluşturabileceğinizi belirtti. Denemek için Spotify uygulamasını açın ve “Blend” özelliğini aratın. Ardından “Bir Karışım Oluştur” düğmesine dokunun ve arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi eklemeye başlamak için Davet Et‘e basın. Arkadaşlarınız davetlerinizi kabul ettiğinde, Spotify otomatik olarak herkesin favori şarkılarını ve müzik tercihlerini yansıtan kişiselleştirilmiş bir çalma listesi oluşturacak.

Spotify Blend’e Özel Paylaşım Kartı’da Eklendi

Spotify Blend

Kullanıcılar, arkadaşlarına ve ailelerine ek olarak artık Spotify Blend çalma listelerini BTS, Charli XCX, JO1, Kacey Musgraves, Lauv, Megan Thee Stallion, BE:FIRST, Mimi Webb, NiziU, Tai Verdes, Xamã, Camilo ve Diplo ile zenginleştirebilecek. Ayrıca zevkinize göre puanınızı gösteren özel bir paylaşım kartı da alacaksınız. Kart, müzik tercihlerinizi sanatçıyla karşılaştırmanıza olanak tanır ve doğrudan Instagram, Twitter ve Snapchat ile paylaşılabilecek.

Spotify Blend çalma listeleri, herkesin müzik dinleme etkinliğine göre yeni şarkılarla günlük olarak güncellenecek. Bu özellik artık tüm ücretsiz ve ücretli aboneler için küresel olarak kullanılabilir durumda. Siz de uygulamanızın en güncel sürümüne geçerek özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulamada sorun yaşıyorsanız Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası Çözümü içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.