Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Splatoon 3’ün Yeni Çok Oyunculu Haritası Tanıtıldı

Splatoon 3 yalnızca birkaç ay sonra piyasaya sürüleceği için Nintendo, oyun hakkında daha fazla ayrıntı sağlayarak yepyeni bir çok oyunculu haritayı tanıttı.

Nintendo Switch için Splatoon 2’nin başarısının ardından Splatoon 3, renkli serinin hayranları için daha kapsamlı bir deneyim olacak. Yayınlanmadan birkaç ay önce Nintendo, yeni oyunda bulunan yepyeni haritalardan birini tanıtmaya karar verdi.

Splatoon 3, serideki ikinci Nintendo Switch oyunu olacak, serideki ilk oyun Nintendo Wii U’ya özeldi. Splatoon serisi, dört oyuncudan oluşan iki ekibin haritayı mümkün olduğunca fazla mürekkeple kaplamak için savaştığı yenilikçi çok oyunculu savaş mekaniği ile tanınır. Splatoon dünyası, oyuncular çok rekabetçi bir çevrimiçi alanda savaşırken birçok harika özellik ve özgün içerik ile dolu.

Splatoon 3: Mincemeat Metalworks Haritası

Splatoon 3

Splatoon 3’te yepyeni silahlar ve haritalar dahil pek çok yeni içerik sizleri bekliyor olacak. Resmi Splatoon Twitter hesabı aracılığıyla Nintendo, “Mincemeat Metalworks” başlıklı yeni bir çok oyunculu haritasını ortaya çıkardı. Mincemeat Metalworks haritası, daha da fazla hurda metal yapmak amacıyla hurda metalden yapılmış bir sanayi tesisi. Aslında, tesis genelinde birçok büyük hurda metal bloğu tasnif edilmiş durumda.

Mincemeat Metalworks, Nintendo tarafından bu yıl açıklanan, büyüyen yeni Splatoon serisine katılacak. Geçtiğimiz Haziran ayında Nintendo, terk edilmiş bir sel baypasında geçen “Undertow Spillway” haritasını açıklamıştı. Twitter‘daki birçok Splatoon hayranı, yeni haritası Mincemeat Metalworks için heyecanlı. Gönderi şimdiden 7.000 kez beğenildi.

Splatoon 3 haritalarının endüstriyel havası, Mincemeat Metalworks ve Undertow Spillway ile daha da pekiştirilmiş oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.