Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider Man’in Unutulmaz Aşkı Sonunda Fortnite’ta!

Fortnite, sıklıkla Marvel karakterlerinden ilham alarak yeni görünümler oluşturuyordu. Şimdi ise Spider Man'in aşkı, oyuna eklendi.

Marvel karakterlerinden ilham alan görünümleri ekleyen Fortnite için, bu tarz haberleri arka arkaya almak alışılmadık değil. Çünkü her sezonda yayınlanan en az bir veya daha fazla görünüm, çizgi roman şirketi Marvel’ın karakterlerine dayanıyor. Alınan yeni bir habere göre ise, oyuna bir Marvel görünümü daha eklendi.

Epic Games, Spider Man‘de fazlasıyla popüler olan karakter Mary Jane Watson görünümünün nihayet Fortnite’ın oyun içi Item Shop‘a eklendiğini duyurdu. Eklenen karakter görünümü 1.500 V-Bucks‘a mal olacak. Ayrıca bu satın alım hem sırt çantası hem de kazma işlevi gören ve Spider Man temalı bir gitar olan Web Shredder’ı içeriyor.

Spider Man, Bölüm 3 Sezon 1 İçin Oldukça Önemli Bir Parça

Spider Man

Mary Jane Watson’ın oyuna dahil edilme olayı yaklaşık iki hafta önce sızdırılmıştı. Haber sızdırıldıktan sonra Fortnite hayranları sabırsızlıkla bu kostümü bekliyordu. Örümcek Adam’ın Bölüm 3, Sezon 1′in Savaş Bileti’nin bir parçası olduğu gerçeği göz önüne alındığında birçok hayran MJ’nin sezon 19 Mart’ta sona ermeden önce ekleneceğini varsayıyordu.

Ayrıca bugünün Item Shop’ta 1. Sezonda piyasaya sürülen ünlü Spider Man kötü adam görünümü, Green Goblin, Norman Osborn gibi görünümler de mevcut. Tüm bu görünüm eklentilerinden sonra, Fortnite’a daha hangi görünümlerin geleceğini kestirmek oldukça zor oluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.