Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider Man Remastered Steam Deck İçin Onaylandı

Marvel's Spider Man Remastered'ın bir haftadan biraz daha uzun bir süre içinde PC'ye gelmesiyle Insomniac Games, oyunun Steam Deck'te nasıl çalışacağı hakkında bilgi verdi.

Spider Man Remastered Steam Deck için onaylandı. Son birkaç yılda Sony, popüler markalarından birkaçını PC’ye getirdi. Örneğin Horizon Zero Dawn, Steam’e ve Epic Games Store’a 2020’de geldi ve onu Ocak 2022’de God of War izledi.

Steam Deck, Valve tarafından üretilen en son konsoldur ve taşınabilir bir oyun bilgisayarı olarak piyasaya sürüldü. Bu sistemin avantajlarından biri, oyuncuların Steam’de bulunan en yeni oyunların çoğuna erişmesine ve oynamasına izin vermesi. Bu oyunlardan sonuncusu da Spider-Man Remastered olarak açıklandı. Oyunun cihazda sunacağı özellikler de açıklandı.

Spider Man Remastered Steam Deck İçin

Spider Man Remastered

Son zamanlarda, oyunun Steam Deck için resmi olarak doğrulandığı ortaya çıktı. Bu haber Insomniac Games’in 3 Ağustos’ta Twitter‘da yaptığı paylaşımdan geldi. Bu doğrulama ile Marvel’s Spider Man Remastered’ın Steam Deck’te oynanabileceğini ve 12 Ağustos’ta PC için çıktığında oyunun güvenilir bir şekilde çalışacağını öğrenmiş olduk.

Valve’dan alınan bilgilere göre bu doğrulama programı, oynayanlara kalite güvencesi sağlamaya yardımcı oldu. Şirkete göre Marvel’s Spider Man Remastered gibi oyunların Steam Deck’te doğrulanabilmesi için dört farklı alanda gereksinimleri karşılaması gerek. Bu gereksinimler, İşlev, Kesintisizlik, Görüntü ve Sistem Desteğinde belirli standartlara ulaşmak olarak açıklandı.

Marvel’s Spider-Man Remastered’ın Steam Deck tarafından doğrulandığına dair bu haber dikkat çekici olsa da PC’ye gelen tek Spider-Man oyunu değil. Marvel’s Spider-Man Remastered’a ek olarak, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in potansiyel olarak bu yıl içinde PC’ye çıkması bekleniyor ancak, bu oyunun Marvel’s Spider Man Remastered gibi Steam Deck için doğrulanıp doğrulanmayacağı henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.