Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider Man Remastered PC Lansmanından Büyük Başarı

PC için lansman yapan Spider Man Remastered, zirvelere oynuyor. Steam'de eş zamanlı oyuncu sırasında iki numaraya yükselen oyun, adından söz ettirmeye devam ediyor.

Marvel’s Spider Man Remastered, bilindiği üzere PC için çıkış yaptı. Görünen o ki beklenenden bile daha büyük bir başarı yakaladı. Insomniac’ın PlayStation özel oyunu geçen hafta PC’de yayınlandı ve şimdiden zirveye yaklaşmış durumda. PS oyunu God of War‘ın ardından Spider Man Remastered; Stüdyo için Steam’de eş zamanlı oynanan en yüksek ikinci oyun oldu.

Tüm zamanların zirvesi 73.529 ile God of War ancak 66.436 eş zamanlı oyuncu sayısı ile Spider Man yakın takipte. Stüdyonun Steam’de yaptığı en büyük lansman olan oyun, şu anda Şu anda Steam’de en çok satanlarda zirveye oturdu. Zirvenin ardından gelen isim ise bir diğer popüler oyun Cult of the Lamb oldu. Cult of the Lamb ise 61.780 oyuncuya ulaşmıştı.

Spider Man Remastered, God of War’a Yaklaştı

Spider Man Remastered

Cult of the Lamb, Twitch’te de oldukça popüler. En çok görüntülenen ilk on kanal içinde yer alan oyun, Dead by Daylight ve Fortnite‘ın önünde. Twitch takipçisi SullyGnome’a ​​göre oyun, bir haftadan kısa bir sürede 18.765 yayıncı tarafından 89.181 saat yayınlandı. Bu başarının bir kısmı, izleyicilerin yayıncının Cult’larını adlandırması için bir çekilişe katılmasına olanak tanıyan Twitch entegrasyonundan kaynaklanıyor.

Sizler Spider Man’i New York sokaklarında gezdirmeye başladınız mı? Oyunu oynadıysanız, hangi kısımlar hoşunuza gitti?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.