Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider-Man PC İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

Geliştirici ekip, Marvel's Spider-Man'in PC sürümü için ilk güncellemeyi yayınlayarak geliştiriciler daha önemli bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını ve birkaç sorunu düzelttiklerini duyurdu.

İlk olarak 2018’de PlayStation 4 için piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man nihayet 12 Ağustos’ta PC’ye geldi. Yeniden düzenlenen sürüm, PC oyun hayranları arasında büyük bir hit olduğunu kanıtladı ve Sony’nin Steam’deki en büyük ikinci lansmanı oldu.

Bununla birlikte, konsoldan PC‘ye geçiş yapan oyunların çok iyi çıkış yapmadığı bir gerçek ve bu oyunun PC sürümü de bir istisna değil. Neyse ki, birkaç hata düzeltmesi ve görsel iyileştirme sunan ilk güncelleme şimdiden yayına girdi bile. Peki bu ufak güncelleme ile neler düzeltildi? Gelin yakından bakalım.

Spider-Man PC 1.817.1.0 Güncelleme Notları

Spider-Man PC

Güncelleme, Marvel’s Spider-Man’i 1.817.1.0 sürümüne yükseltti ve grafiklerle ilgili birçok iyileştirme yaptı. Bu güncelleme, ışın izlemeyle ilgili çökmeleri ve paslanmaz çelik üzerindeki yansımaların bozuk görünmesine neden olan başka bir ışın izleme hatasını düzeltti. Ekip ayrıca Spider-Man’in yan görev açılır pencerelerinin geniş ekran çözünürlüğünde uzatılmış görünmesine neden olan bir sorunu düzeltti.

Bunun yanı sıra ilk güncelleme, oyuncular ara sahneler sırasında ekran ayarlarını değiştirdiğinde oyunun donmasını önlemenin yanı sıra çeşitli adsız görsel aksaklıkları da giderdi. Spider-Man ayrıca HBOA+ ve Nvidia DLSS grafik yazılımıyla ilgili görsel iyileştirmeler aldı.

Bu arada, grafikle ilgili olmayan iyileştirmeler arasında, oyunu Windows oyuncularının hangi sürümünün kullanıldığını kontrol etmede daha iyi hale getiren ve yanlış pozitifleri önleyen bir iyileştirme mevcut. Geliştiriciler ayrıca, oyuncular Alt-Tab ile oyundan çıktığında bazı kararlılık sorunlarının giderildiğini bildirdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.