Spider Man: Miles Morales’te Örümcek Kedi Evcil Hayvanınız Oluyor

Spider Man: Miles Morales Sırtınızda Bir Kedi Taşımanıza İzin Veriyor ve Evcil Hayvanınız Yapabiliyorsunuz.

Game Informer’ın oyunla ilgili verdiği son bilgilere göre, bir görevde yakın zamanda soyulmuş bir bodega cinsi kedi sahibiyle karşılaşıyorsunuz. Suçlular, Spider-Man adlı turuncu bir tekir kedi olan evcil hayvanını, bir sırt çantasına saklayarak çalmışlar. Açıkçası sahibi için bu çok büyük bir acı, bu yüzden süper kahraman olayını yapıp kediyi kurtaracaksınız. Çabalarınız için, o sırt çantası ve kediyle birlikte ek bir kıyafet alacaksınız.

Spider-Cat, sadece kozmetik bir katkı değil. Bu görevi gösteren bir Game Informer videosunda görüldüğü gibi, bitirme hamlelerini gerçekleştirdiğinizde, kedi sırt çantasından fırlayacak ve düşmanları patileyecek:

Bir bodega kedisi (şarküteri kedisi veya mağaza kedisi olarak da anılır) New York’ta neredeyse bütün mağazalarda bulunan bir kedi türüdür. Kemirgen istilasını önlemek için sıklıkla New York mağazalarında karşılaşırsınız. Bu kedinin, New York’ta geçen oyunumuza eklenmesi harika bir ayrıntı olmuş.

Spider Man: Miles Morales Kedi Görevi Rehberi:

Her neyse lafı fazla uzatmadan, işte karşısınızda Game Informer’ın kedi kostümünün kilidini açan tam görevi gösteren videosunun tamamı:
Miles Morales, Amerikan ülkeleri ve Japonya için 12 Kasım, Avrupa ülkeleri için ise 19 Kasım‘da yayınlanacak.

Playstation 5 için yeni nesil olarak tasarlanan Spider-Man Miles Morales, Playstation 4 için de ayrı olarak yayınlanacak.

 

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol