Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider-Man Miles Morales Steam Sayfası Açıldı

Spider-Man Miles Morales Steam sayfası açıldı ve PC sürümüne özel bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Miles Morales’i daha önce oynamadıysanız ve PC’ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorsanız, bu, Peter Parker yerine Miles’ın ardından Spider-Man ve Spider-Man 2 arasında geçen bağımsız bir hikaye.

Miles’ın İkonik siyah-kırmızı kostümünü giyerek, cesur yeni bir kahramandan Peter’a eşit bir ağ avcısına dönüştüğünü görüyorsunuz ama o sıradan bir Örümcek Adam değil. Ağ atıcıları, duvarları taramasını sağlayan yapışkan elleri, gelişmiş duyuları ve inanılmaz gücü var ve aynı zamanda görünmez olup elektrik çekebilme gibi yetenekleri de dikkat çekici.

Spider-Man Miles Morales Steam Sayfası Açıldı

Spider-Man Miles Morales Steam

Oyunun Steam sayfası açıldı ancak fiyatı henüz belli değil. Bunun yanı sıra, sayfada gördüğümüz kadarıyla, bu oyunda da Türkçe dil desteği yer almayacak. Spider-Man Miles Morales Steam‘de satışa sunulduğunda, bu sonbaharda karlı bir New York City’de tüm bu güçleri test etmek için Prowler ve Tinkerer gibi kötü adamlarla savaşabileceksiniz.

Spider-Man Miles Morales Steam‘de piyasaya sürülmesi şüphesiz heyecan verici olsa da, gelişini dört gözle beklemek için başka bir neden daha var, evet modlardan bahsediyoruz. Spider-Man bir aydan biraz daha uzun bir süredir piyasada ve internette, oyunu bambaşka yerlere çekebileceğiniz yüzlerce modu şimdiden yerini aldı.

Miles’ın kişisel hayatı ve suçla mücadelesi arasındaki çizgi inceldikçe, kime güvenebileceğini ve evinde olmanın gerçekten nasıl bir his olduğunu keşfedeceği maceranın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.