Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider-Man 45 GB’dan Fazla Dosya Boyutuna Sahip Olacak!

Spider-Man, 7 Eylül'de raflardaki yerini alacak.

Aksiyon ve macera oyunu olarak sadece PlayStation 4 platformuna özgü olacak olan Spider-Man’in dosya boyunu 45 GB’dan fazla olacak.

Spider Man 45 GB’dan Fazla Dosya Boyutuna Sahip Olacak 2

PlayStation 4 platformu oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenen Spider-Man, oyunculara aksiyon ve macera yüklü bir dünyada çeşitli görevler sunacak. Insomniac Games tarafından geliştirilen yapım oynanış mekanikleri bakımından oyunculara en gerçekçi hissi verecek. Grafikleri açısından da adeta kusursuz olacak olan yapım 45 GB’dan daha fazla bir dosya boyutuna sahip olacak. Oyunun 45 GB ve daha fazla içerik boyutuna sahip olacağını düşünürsek oldukça geniş ve zengin bir dünyanın bizi beklediğini tahmin edebiliriz.

Grafikleri ve göngelendirmeleri ile fragmanlarda oyuncuları meraklandıran yapım, 7 Eylül 2018’de sadece PlayStation 4 platformuna çıkış yapacak. Detaylı içeriklerin yer alacağı oyunda şehrin sokaklarında kötüler ile mücadele edeceğiz. Fantastik bir oynanış tarzına sahip olan yapım da örümcek adam olarak birbirinden zorlu görevleri başarmaya çalışacağız. Oyun içerisinde birbirinden farklı kötü adamlar ve görevler yer alacak.

Spider-Man sadece PlayStation 4 platformu için 7 Eylül’de yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.