Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider-Man 2’nin Yeni Güncellemesi 8 Kostüm Ekliyor

Marvel's Spider-Man 2 için yepyeni bir güncelleme geliyor. Sıfırdan tasarlanmış 4 kostüm ve daha önceden mevcut olan kostümlere iyileştirmeler sunuluyor.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Insomniac Games ekibinin üstlendiği ve macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2 için yepyeni bir güncelleme geliyor. 1.003.000 sürümüne yükseltilen oyun için yeni yama 18 Haziran‘da mevcut olacak. Açıklanan detaylara göre güncelleme ile beraber oyuna sıfırdan tasarlanmış 4 kostümü ve daha önceden mevcut olan 4 kostüm iyileştirmesini içeriyor.

Colm Dillane, nam-ı diğer KidSuper ve bazı özel konuklarla aracılığıyla oluşturulan dört yeni kıyafet oyuncuları farklı bir tarza kavuşturuyor. Örümcek adam karakterleri arasında geçiş yapabileceğiniz ve bu kıyafetleri deneyebileceğiniz güncelleme ile beraber kendinizi diğer oyunculardan farklı hissedebiliyorsunuz. KidSuper, Vini Jr, Lando Norris ve Rina Sawayama tarafından sıfırdan tasarlanan yeni kostümler gerçekten de dikkatleri üzerine çekecek türden.

Spider-Man 2 Yeni Kostümlerle Dikkat Çekiyor

Farklı karakter kostümleri elbette Marvel’s Spider-Man 2 gibi tek oyunculu oyunlarda oldukça önem arz edebiliyor. Çünkü burada oyuncular sürekli olarak aynı kostümleri giymek durumunda kalınca bir hayli sıkılabiliyor ve bu durumda imdadına yeni giysiler geliyor. Yeni güncelleme ile beraber dört yeni kostümün yanı sıra aynı zamanda eski kostümleri kararlılık ve iyileştirme güncellemeleri ekleniyor.

Marvels Spider Man 2 2024 06 11 24 007

Kostümler arasında profesyonel futbol oyuncusu Vini Jr.‘den ilham alan yepyeni bir içerik, motor sporları fenomeni Lando Norris tarzıyla yeni bir kostüm ve çok daha fazlası yer alıyor. Kostümlerin görüntülerine haberimizin en altından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda nasıl göründüğünü burada görebilirsiniz.

Sevilen oyunlar arasında bulunan ve devam oyunu olarak karşımıza çıkan Marvel’s Spider-Man 2 şu anda sadece PlayStation 5 için mevcut durumda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.