Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider Man 2 Geliştiricisi Insomniac Games’ten Yeni Oyun!

Insomniac Games'in proje direktörü, üzerinde çalıştıkları yepyeni bir gizemli oyun olduğunu duyurdu ancak yapımla alakalı hiçbir bilgi vermedi.

Insomniac Games’in en iyi geliştiricilerinden biri, yakın zamanda yayınlanan bir röportajda şirketin mevcut Marvel Spider Man 2 ve Wolverine’e ek olarak duyurulmamış bir oyun üzerinde çalıştığını açıkladı. Açıklamanın sahibi Erin Eberhardt, Kasım 2022’den beri Insomniac Games’te proje direktörü olarak görev yapıyor ve PlayStation Now ile Blizzard Entertainment’ın eSpor bölümünde görev yaptı.

Röportajda “Bu aslında benim ilk Triple-A oyun projem. Habersiz bir projenin proje direktörüyüm, bu yüzden oyunları şimdi gerçekten yapacağım için çok heyecanlıyım.” dedi. Eberhardt, projenin ne olacağı konusunda hiçbir şekilde ipucu vermedi. Insomniac Games, Marvel ile olan ortaklığında çok başarılı oldu ve orijinal Marvel’s Spider-Man’i 2018’de ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’i 2020’de piyasaya sürdü. Yine de, geliştiricinin bilinen tek özellikleri bunlar değil.

Insomniac Games’in Yeni Oyunu Çok Oyunculu Olabilir

Insomniac Games

90’ların sonlarında Insomniac, popüler 3D platform serisi Spyro the Dragon’un geliştiricisiydi ve aynı zamanda Ratchet & Clank serisini de ortaya çıkardı ve bu serideki son girişi 2016’da piyasaya sürüldü. Eberhardt’ın duyurusunun ardından bazı insanlar, bahsettiği duyurulmamış projenin Insomniac’ın haziran ayı sonlarında iş ilanları yayınlamaya başladığı aynı çok oyunculu proje olduğunu varsaydı.

Bu projenin ayrıntıları da kamuoyuna açıklanmadı ancak geliştirici, Yaratıcı Yönetmen de dahil olmak üzere beş farklı iş için ilan yayınladı. Insomniac Games’in mevcut projelerine gelince, Marvel’s Spider-Man 2 bu yaz çok fazla ilgi gördü ve 20 Ekim’de PlayStation 5’e özel olarak piyasaya sürülecek, Marvel hayranları ise Wolverine’in yerine geçmek için 2025’e kadar bekleyecek olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.