Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition İçin Yeni Ücretsiz Güncelleme Yayınlandı

Ücretsiz DLC Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition oyuncularını sevindirecek.

Focus Home Interactive ve Streum On Studio bugün Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition için yeni bir ücretsiz içerik yayınladı. Oyuna geniş çaplı bir güncelleme gelirken, yamanın içinde yeni bir harita, Infested Mines yer alıyor ve bu haritayı hem solo görevlerde, hem de multiplayer co-op modda oynayabiliyorsunuz.

space hulk deathwing enhanced edition icin yeni ucretsiz guncelleme yayinlandi 1

Diğer haritalara göre daha dikey yapıda olan Infestied Mines’te bolca yeraltı mağarası ve koridorlar bulunuyor. Böylece klostrofobik alanlar ile geniş arazideki savaş alanları arasında iyi bir denge kuruluyor. Oyuncular da ilk aşamada yeni haritadan epey memnun kalmışa benziyor.

Yeni multiplayer haritasında farklı zorluk seviyeleri ve kadro kompozisyonları yer alırken, yüksek orand tekrar oynanabilirlik de sunuyor. Genel dengelere yapılan geliştirmelerin yanı sıra yapay zekadaki sorunlar da güncelleme ile çözüldü, Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition’ın hem single player, hem de multiplayer modu daha iyi hâle getirildi.

Ayrıca yeni Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition güncellemesiyle birlikte artık HUD’u kapayabilir, oyuna farklı bir zorluk seviyesi ve gerçekçilik katabilirsiniz. Güncelleme bugün PC’de yayınlanırken, Infested Mines DLC’sini Steam üzerinden indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.