Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Space for Sale Erken Erişim Sürüm Tarihi Belli Oldu

Uzay temalı simülasyon geliştirme oyunu Space for Sale'in erken erişim sürüm çıkış tarihi açıklandı.

Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Mirage Game Studios ekibinin üstlendiği uzay temalı simülasyon geliştirme oyunu Space for Sale‘in erken erişim sürüm çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun 30 Temmuz tarihinde Steam platformu üzerinden PC için çıkışını gerçekleştirecek. Açıklamaya göre oyunun Avrupa fiyatı 20 dolardan satışta olacak. Ancak ülkemizde ise daha düşük fiyattan piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Erken erişim sürümü ile karşımıza çıkmayı hedefleyen oyunun şu anda bir demo sürümü mevcut. Bu demo sürümü sayesinde oyunun bir kısmını tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Dolayısıyla oyuncular için bu sürümler oldukça önemli. Aynı zamanda demo sayesinde oyunu satın alıp almayacağınıza ve bekleyip beklemeyeceğinize de karar verebilirsiniz.

Space for Sale İle Konut Dikimine Başlayın

Space for Sale ilgi çekici grafikleri ve sanat tarzı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda lüks mülkler ve rahat pansiyonlar inşa etmeye hazırlanııyor ve aynı zamanda misafirperverliğimizi göstermek için çeşitli konutlar dikebiliyoruz. Uzaylı müşterilerimizi memnun etmeye çalışabileceğimiz ve sürekli genişleyen müşteri listesi ile beraber taleplerin arttığı bu yapımda yapacağımız her bir hamlenin gelenleri memnun etmesi gerekiyor.

Space for Sale

Konut piyasasını ele alabileceğimiz ve bu yüzden Güneş sistemimize dağılmış olan tüm harikaları toplamak için dışarılara çıkmaya hazırlandığımız yapımda farklı bölgeler yer alıyor. Dikkat çekici unsurlarla ve ortamlarla karşı karşıya gelebileceğimiz yapımda buralara nasıl uyum sağlayabileceğimizi görmeye hazırlanıyor ve elimizdeki aletleri en iyi şekilde geliştirmeye başlıyoruz.

Farklı oyun türlerinin bir araya gelişiyle beraber Space for Sale eğlenceli ve bir yandan da keşif unsurlarını ön planda olduğu bir macera deneyimi sunmayı hedefliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.