Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Space for Sale Erken Erişim Olarak Çıkmaya Hazırlanıyor

Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Mirage Game Studios'un üstlendiği uzay temalı inşaat etme oyunu Space for Sale için yeni detaylar ortaya çıktı.

Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Mirage Game Studios‘un üstlendiği uzay temalı inşaat etme oyunu Space for Sale için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyun Steam patformu üzerinden PC için bu yaz erken erişim sürümü olarak piyasaya sürülecek. Bunun yanı sıra oyunun 30 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı bildiriliyor.

Yeni yayınlanan geliştirici günlüğü içerisinde Mirage Game Studios baş sanatçısı Toby ve oyun yönetmeni Simon, Space for Sale’in Erken Erişim sürümüne kavuşması için stüdyonun yapmak zorunda olduğu değişiklikleri, tekrar oynanabilir bir oyun olmasını sağlamak için yaptıkları planlamaları, gezegen sürecinin oluşturma evrelerini ve çok daha fazlasını sunmak istediklerini bizlere aktarıyor.

Space for Sale İlgi Çekici Sanat Tarzına Sahip

Space for Sale detaylarına biraz daha bakacak olursak oyun içerisinde renkli ve ilgi çekici bir sanat tarzının olduğundan bahsedebiliyoruz. Yapım içerisinde misafirler için oluşturabileceğiniz konutlar, pansiyonlar ve lüks mülkler bulunuyor. Bunları istediğiniz gibi inşa edebiliyor ve galaksiler arasında aslında bir nevi ticaret bölgesi oluşturabiliyorsunuz. Uzaylı müşterileriniz için listeniz sürekli olarak genişliyor ve daha fazla paranın sahibi olabiliyorsunuz.

Bir şeyler inşa etmenin dışında aynı zamanda güneş sistemi içerisinde dağılmış olan harikaları keşfetmek için dışarı çıkabiliyor ve onları envanterinize dahil edebiliyorsunuz. Space for Sale hem tek oyunculu hem de işbirliği moduyla beraber arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir yapıyı içeriyor. Yeni yaşam formlarını ortaya çıkarabileceğiniz yapımda yaptığınız keşiflerle beraber üretim malzemeleri elde edebiliyor ve aletlerinizi geliştirebiliyorsunuz.

Son olarak oyunun Steam sayfası açık durumda ve dilerseniz bu sayfa üzerinden istek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.