Söylenti: GTA 6 2023 Yılının Sonunda Piyasaya Sürülebilir

Rockstar Games'in merakla beklenen bir sonraki GTA 6 oyunu hakkında yeni bir söylenti ortaya çıktı.

Arada sırada, Rockstar’ın bir sonraki GTA oyunu hakkında yeni söylentiler ortaya çıkıyor. Genellikle bu söylentilerin başlığında “yakında” resmen açıklanacağını veya bazı bilgilerinin sızdırıldığı yazıyor. Ancak bugüne kadar, Rockstar Games ve ana şirket Take-Two, başlık konusunda oldukça sessiz ve GTA V hala para kazandırmaya devam ederken (ve bir sonraki nesil versiyonu yolda), bir duyuru çok uzak görünüyor.

GTA 6

Bir sonraki GTA taksitinin gelecek yıl bir yerde yayınlanmasını ümit edenler, beklentilerini kontrol altında tutabilir, çünkü tanınmış film kaşifi “ViewerAnon”, GTA 6 hakkında ilginç bir tweet attı. Scooper’a göre, geliştirici Rockstar Games 2023 yılının sonlarında oyunu dahili olarak piyasaya sürecek ve bu da oyunun konsollara gelmeyebileceği anlamına geliyor ki konsol oyuncuları için oldukça üzücü bir haber niteliği taşıyor.

Elbette bu, GTA 6’nın gerçekten 2023’ün sonlarında piyasaya sürüleceğini doğrulamıyor ve çoğu oyun sürümü COVID-19 nedeniyle ertelendiğinden, bu zaman çerçevesi zaten dahili olarak değiştirilmiş olabilir. Yine de ViewerAnon, özellikle DC ve Star Wars ile ilgili bilgilerle oldukça güvenilir olduğunu kanıtladı. Tüm söylentilerde olduğu gibi, lütfen yukarıdaki bilgileri şimdilik şüpheyle yaklaşın. GTA VI hakkında daha fazla bilgi edinir öğrenmez güncelleme yapacağız.

1 Yorum

  1. blank

    Oynamak istiyorum

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol