Söylenti: Bloodborne Remaster Önce PS5’e Sonra PC’ye Gelecek

Ortaya çıkan yeni bir söylentiye göre Bloodborne Remaster PS5'in ardından PC'ye gelecek.

Haziran 2020’de Bloodborne’un PC’ye geleceğini öne süren bir söylenti bildirmiştik. Ve şimdi, bu söylentiden neredeyse bir yıl sonra yeni bir söylenti su yüzüne çıktı. Bu son söylenti, Bloodborne Remaster’ın bu yıl PS5’te ve daha sonra PC’de çıkacağını gösteriyor.

Bloodborne Remaster

Şimdi bu söylenti hakkında rapor vermeye karar vermemizin nedeni, SoulsHunt’ın daha önce STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN’i sızdırmış olmasıdır. Kısacası, bu rastgele bir adam değil ve güvenilir bir kaynak olarak kabul edilebilir.

Söylendiği gibi, Bloodborne Remaster bu yıl PS5’te ve daha sonra PC’de yayınlanacak. Ne yazık ki, sızıntı yapan kişi, oyunun Sony’nin konsolunda ne kadar süre özel olacağını açıklamadı. Oyunun bu platformlara ne zaman geleceğine dair de herhangi bir bilgi yer almıyor. Ancak bu yıl içerisinde gelmesini umuyoruz.

Bloodborne’dan bahsetmişken, Zelda benzeri grafiklere sahip ücretsiz bir Bloodborne sürümü indirilebilir. Bu nedenle, bu özel franchise’ın hayranı iseniz bu ücretsiz sürümü denemenizi tavsiye ederim.

Bunun yanı sıra oyunun büyük bir hayran kitlesi mevcut ve internette çeşitli birçok spekülasyon dolaşmaya devam ediyor. Büyük merakla oyunun durusu beklenirken, ortaya çıkan yeni söylentiler onları heyecanlandıramaya yetiyor.

Bakalım söylentiyi ortaya atan kişi haklımı çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol