Söylenti: Back 4 Blood İlk Gün Xbox Game Pass’e Gelecek

Merakla beklenen oyunlardan biri olan Back 4 Blood'ın ilk günde Xbox Game Pass'e geleceği söyleniyor.

Warner’ın Turtle Rock Studios ile ortak çalışması olan zombi nişancı oyunu Back 4 Blood’ın birinci günde Xbox Game Pass’e çıkacağı söyleniyor.

Back 4 Blood

Left 4 Dead’in halefi, dün açık beta tarihinin yanı sıra yeni bir fragman aldı ve Reddit’teki bir oyun açıklamasına göre, başlık Microsoft’un oyun abonelik hizmetine lansman günü, yani 12 Ekim’de gelecek. Oyunun açıklamasını içeren canlı bir geri sayım, iddiaya göre erken yayınlandı ve oyunun Microsoft’un hizmetine ulaştığından bahsetti.

Video özel hale getirilmeden önce açıklamada şu ibare yer alıyor “Back 4 Blood, Xbox Series X|S ve Xbox One ile Windows 10 PC üzerinden lansmanda Xbox Game Pass’e gelecek.”

Warner Bros. Interactive, Microsoft’un dijital E3 2021 baskı ayağından kısa bir süre sonra yarın bir Back4Blood vitrini düzenleyecek. Microsoft ve Bethesda’nın ortak medya konferansı Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleşecek.

Back 4 Blood, eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplayan Left 4 Dead serisinin yaratıcılarından birinci şahıs kooperatif zombi nişancı oyunudur ve oyuncuların daha fazlası için geri gelmesini sağlamak için heyecan verici, dinamik anbean oynanış ve son derece değişken, özelleştirilebilir aksiyon içerir.

Back 4 Blood, 12 Ekim’de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’de çıkıyor. Ön sipariş verenler, 5-9 Ağustos tarihleri ​​arasında Açık Beta’nın Erken Erişim bölümüne giriş ve bonus Fort Hope Elite Silah Görünüm Paketi alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol