Söylenti: 4 Adet Yeni Call Of Duty: Modern Warfare Oyunu Planlandı

Son sızıntılara göre tam 4 adet Call of Duty: Modern Warfare oyunu planlanmış.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Birbirinden önemli gelişmeler ile bugün gündemden düşmeyen Call of Duty: Modern Warfare söylenti haberlerine de konu olmaya başladı. Gelen yeni iddialara göre 4 yeni Call of Duty: Modern Warfare oyunu planlanmış.

blank

Activision’ın başarılı oyunları arasında yer alan Call of Duty: Modern Warfare bu hafta sonu için çok oyunculu modunu oynaması ücretsiz olarak oyunculara sunarken yapımla alakalı yeni bir söylenti ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre 4 adet yeni oyun planlanmış.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Call of Duty serisinin en popüler oyunu olan Modern Warfare 4 yeni oyun planlıyormuş. Yapılan haber de ortaya çıkan son söylentiler ile 4 adet yeni Call of Duty: Modern Warfare oyununun geliştirilmesi planlandığı ifade edilirken, bu gelişmenin internete sızdırıldığı belirtilmiş.

Bu oyunların kendilerine özgü hikâyeleri ve karakterleri de olacağı belirtilirken bu sızıntının ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu konusunda herhangi bir bilginin olmadığı belirtiliyor.

Haber içerisinde bu bilgiye Gaming Revolution‘ın Twitter üzerinde yapmış olduğu paylaşımda ulaşıldığı belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol