Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

South Park: Snow Day! İçin Oynanış Videosu Yayımlandı

South Park: Snow Day! için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Serinin yeni co-op aksiyon oyununun nasıl göründüğü netleşti.

Question ve THQ Nordic, popüler animasyon serisinin lisansını kullanan co-op aksiyon macera oyunu South Park: Snow Day! için yeni bir oynanış videosu yayımladı. Bunun projeye yönelik ilk oynanış odaklı video olduğunu belirtelim. Bu sebeple, ilk kez oyunun tam olarak neler sunabileceğine dair fikir sahibi olma şansı yakaladık. Oyun, dört kişiye kadar eşli oynanabilecek ancak tek oyunculu mod da bulunacak.

Bu oyunun Ubisoft’un elinden çıkan The Fractured But Whole ve The Stick of Truth isimli oyunlarla bir ilgisi olmadığını baştan belirtelim. Question isimli ekibin elinden çıkan bu oyun PC, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 ve Nintendo Switch için 2024 yılında piyasaya sürülecek. Henüz Türkiye’de kapalı olsa da, oyunun ön sipariş süreci başladığı için 29,99$ karlılığında satışa sunulacağını da biliyoruz.

South Park: Snow Day! Oynanış Videosu

South Park: Snow Day! İçin Oynanış Videosu Yayımlandı

Aksiyon macera oyununda biz “Yeni Çocuk” olarak oynuyoruz ve kar gününü kutlamak için Cartman, Stan, Kyle ve Kenny‘ye katılıyoruz. Yeni oynanış videosu ile oyunun açık dünya ortamının yanı sıra kardan adam yapmak, kartopu savaşlarına katılmak, kızakla kaymak ve diğer karakterlerle savaşmak gibi aktiviteleri görüyoruz.

Korkunç bir kar fırtınası sebebiyle okulların tatil olduğu bir günde eğlenen çocukların bu günü, hızla bir kasaba kurtarma girişimine dönüşüyor. Dört arkadaşınızla birlikte ve yapay zeka botlarıyla işbirliği yapabiliyor veya oyunu tamamen tek başınıza deneyimleyebiliyorsunuz. Ayrıca karakterinize ait özel kozmetikler ve özel güçlerden de faydalanabiliyorsunuz.

South Park: Snow Day! için yayımlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.