Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

South Park: Snow Day! Çıkış Tarihi Açıklandı

Eğlenceli içeriği ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan South Park: Snow Day! çıkış tarihi açıklandı. Aynı zamanda ön siparişler de şu anda mevcut.

THQ Nordic ve Question ekibi tarafından oyunculara sunulacak kar temalı yapım South Park: Snow Day! oyununun çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere göre oyun 26 Mart 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. PC sürümünün aynı zamanda GOG platformunda da yer alması bekleniyor. Ayrıca oyunun siparişleri şu anda mevcut.

Ön sipariş fiyatlarına bakacak olursak oyunun standart sürümü 29,99 USD, Dijital Deluxe sürümü 49,99 USD ve Koleksiyon sürümü ise 219,99 USD‘den satışa sunulacak. Dijital Deluxe sürümü içerisinde temel oyun ve sezon bileti bulunacak. Koleksiyon sürümü içerisinde ise oyunun bir kopyası, büyücü Cartman kar küresi, konuşan tuvalet kağıdı tutucusu, örgülü bere, altı tarot kartından oluşan bir deste ve orijinal koyun müzikleri yer alacak.

South Park Eğlencesi Başlıyor

Okulların tatil olduğu bir günü yaşayabileceğimiz yapım içerisinde yeni çocuk olarak oynayabilecek ve tatil gününün tadını çıkarabileceğiz. Oyunda ikonik karakterler olan Cartman, Stan, Kyle ve Kenny‘e katılacak ve farklı farklı ortamlarda yer bulacağız. En fazla 3 arkadaşımızla beraber oynayabileceğimiz yapım içerisinde hem tek oyunculu hem de çevrimiçi eşli bir mod yer alıyor. Dilediğiniz mod içerisine geçiş yapabilir ve eğlenceyi dibine kadar yaşayabilirsiniz.

Bunun dışında oyunda karla kaplı caddelere geçiş yapabiliyor, kuralların sizin tarafından belirlenebileceği yeni hikaye içerisinde yer alabiliyor ve aynı zamanda diğer gruplara karşı savaş verebiliyorsunuz. Kartopu yapıp atabileceğiniz ve diğer karakterleri ve oyuncuları vurabileceğiniz yapımda eğlenceli bir deneyim bizleri bekliyor. Oyunda aynı zamanda mizahi unsurların üst seviyede olduğu bir yapı mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.