Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Soulstice Oynanış Videosu Yayınlandı

Sir "Shadowless" Donovan, kime hizmet ettiği henüz belli olmasa da, ham beceri ve saf güçle savaşan bir Chimera olacak.

Replay Game Studios’un Soulstice‘ı önümüzdeki aylarda Ağustos ayı için planlanan ücretsiz bir demo ile çıkış yapacak. Bu arada yayıncı Modus Games, yeni bir karakter olan Sir Donovan’ı gösteren yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Bir Chimera olarak Sir Donovan‘a “Shadowless” lakabı takıldı ve o, düşmanlarını yok etmek için yalnızca yeteneklerine güvenen bir savaşçı. Yeni oynanış videosu tamamen bu karaktere odaklandı. Şu an için gördüğümüz kadarıyla Briar ve Lute, Donovan ile aynı tarafta. Hava hokkabazlarından süper saldırılara kadar pek çok savaş sergilendi.

Soulstice Sir Donovan Oynanış Videosu

Soulstice

Soulstice‘ın yeni karakterinin kılıcın yanı sıra, oyuncuların oyun boyunca yükseltebilecekleri bir yay gibi diğer silahlar da sergilendi. Komboların ortasında aralarında geçiş yapmak, daha fazla hasar vermek için oynanış boyunca sürekli teşvik edilecek. Oyun, 20 Eylül’de PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Keidas Krallığı’nda geçen hikaye, Briar ve Lute’un Wraiths adlı yaratıklarla savaşını konu alacak.

Briar ve Lute ise Kimera şeklinde yeniden doğmuş iki kız kardeş. Bu dönüşüm sonucunda Briar insan üstü güç ve dayanıklılık kazanırken ruhu kız kardeşine bağlansın diye kurban edilen Lute ise gizemli güçlere sahip bir hayalet haline geldi. Stefanie Joosten’ın (Metal Gear Solid 5) seslendirdiği Briar ve Lute, Tayflar tarafından alt üst edilmiş ve kahramanlarımız uzun bir göreve çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.