Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Soulslike RPG Oyunu Lords of the Fallen Game Pass’e Geliyor

Hexworks tarafından geliştirilen karanlık fantezi soulslike RPG'si Lords of the Fallen'ın bu ayın sonunda Xbox Game Pass'e ekleneceği bildirildi.

2014 yılında aynı adı taşıyan oyunun devamı olarak piyasaya sürülen Lords of the Fallen, geçtiğimiz yılın en iddialı RPG’lerinden biri olarak karşımıza çıkmıştı. İlk oyunun bin yıl sonrasını ele alan yapım, son yıllarda yükselişteki soulslike oyunlarına yeni bir ekleme olmuştu. Steam‘de 35 dolara satılan Lords of the Fallen’ın önümüzdeki günlerde Xbox Game Pass‘e ekleneceği iddia edildi.

eXputer adlı web sitesinin haberine göre Yayıncı koltuğunda CI Games’in oturduğu karanlık fantezi soulslike RPG’si, mayıs ayının son haftasında Microsoft’un abonelik servisine gelecek. Lords of the Fallen, Unreal Engine 5‘te geliştirilen ilk oyunlardan biri olsa da, bir dizi performans sorunu nedeniyle eleştirmenler ve oyuncular tarafından iyi karşılanmadı.

Lords of the Fallen Game Pass’e Eklenebilir

lords of the fallen game pass

Hexworks, 1.5 Sürümü Master of Fate ücretsiz güncellemesinde çok sayıda düzeltme, önemli performans, optimizasyon ve kararlılık iyileştirmeleri sundu. Oyunun çıkışından beri getirilen 30’dan fazla yamanın son noktası olan bu güncelleme, oyunculardan gelen geri bildirimler göz önüne alınarak geliştirildi.

Azaltılan düşman yoğunluğu ve zayıflatılan menzilli saldırılar dahil detaylı zorluk dengelemesi içeren yeni sürüm; yeni zırh ve silah setleri, ilave gizli boss silah yetenekleri, 12 yeni büyü, envanter genişlemesi ve daha fazlasını sunuyor. Metacritic puanı 75 olan Lords of the Fallen, Steam‘de yüzde 61 olumlu değerlendirmeye sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.