Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Soulslike Pinokyo Oyunu Lies of P Game Pass’te Var Mı?

Tüm zamanların en meşhur masal kahramanlarından pinokyonun hikayesine karanlık bir soulslike sosu katan Lies of P, 19 Eylül'de geliyor. Peki, heyecanla beklenen oyun ilk günden Game Pass'te olacak mı?

Lies of P Game Pass’te var mı? İlk kez tanıtıldığı andan itibaren herkesin dikkatini çeken Lies of P, hiç şüphesiz 2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri. Güney Kore merkezli Neowiz Games tarafından geliştirilen oyun, FromSoftware’ın hayatımıza kattığı soulslike türüne benzersiz bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Carlo Collodi’nin ünlü Pinokyo masalından ilham alan yapım, 1880’lerde Fransa ve Avrupa’da yaşanan Belle Époque döneminin karanlık bir versiyonunda geçiyor. Lies Of P’de ikonik kuklanın mekanik bir versiyonu olarak oynayacağız ve onun gerçek bir insan olmak için verdiği mücadeleyi deneyimleyeceğiz.

Lies of P Game Pass’te Var Mı?

Bilindiği üzere bu yıl çok sayıda büyük yapım ilk günden Xbox Game Pass‘in yolunu tutacak. Hatta Steam’de en çok beklenen 10 oyunun neredeyse tamamı Microsoft’un abonelik servisine eklenecek. Peki, Lies of P de bunlardan biri mi? Kısaca cevap vermek gerekirse, evet!

Lies of P game pass

Lies of P, 19 Eylül 2023’te Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de yayımlandığında Game Pass‘te olacak. Bilgisayar veya konsolda aktif üyeliği olanlar, soulslike RPG’sini tek kuruş ödemeden deneyimleme şansı yakalayacak. Starfield’ın ardından bu yıl Game Pass’e gelecek en büyük oyunlardan biri olan Lies of P, Bloodborne tarzı dövüş mekaniğine ve korkutucu endüstriyel boss’lara sahip olacak.

Pek çok soulslike’ın aksine, oyundaki seçimlerimiz hikayenin gidişatını etkileyecek ve bu da birden fazla son doğuracak. Oynanışı FromSoftware klasiklerinden alan ama mekanik varlıklarla dolu çarpık, gotik bir dünyada geçen Lies of P, Pinokyo hikayesinin son derece karanlık bir yeniden anlatımı olarak karşımıza çıkıyor. Neowiz tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyun Steam‘de 999 TL iken, Game Pass üyelerine tamamen ücretsiz olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.