Soulcalibur VI’nın İnceleme Puanları Ortaya Çıktı!

Soulcalibur VI'nın inceleme puanları duyuruldu.

Bandai Namco’nun 2018 model oyunlarından birisi olarak 19 Ekim’de konsol ve bilgisayar platformuna çıkış yapacak olan yapımın inceleme puanları ortaya çıktı.

Oyunculara etkili ve bir o kadar da rekabet dolu dövüşler sunacak olan Soulcalibur VI bünyesinde dişi ve erkek karakterlere yer verecek. Fantastik bir yapıya sahip olacak olan oyunda karakterlerimiz ile üstün özelliklere sahip olacak ve rakiplerimiz üzerinde üstün yeteneklerimizi kullanabileceğiz. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım da zengin bir içerik ve kaliteli dövüş mekanikleri yer alacak.

Birbirinden farklı tek oyunculu modlarında yer aldığı oyunda 16’ncı yüzyıla giriş yapacak ve etrafımızda şekillenen olaylara yakından bakma fırsatı elde edeceğiz. Çeşitli oyun modları ile oyuncular dünyanın dört bir yanından rakipler ile karşı karşıya gelecekler. Oyuncular farklı saldırı ve savunma teknikleri öğrenebilecek, oyun içerisinde bu teknikleri rakipleri üzerinde deneyebilecekler. GameSpot, IGN gibi farklı platformlarda mercek altına alınan yapım incelemelerden de alnının akıyla çıkmayı başardı.

İnceleme Puanları

Gamespot – 8

Destructoid – 8.5

Heavy – 9.5

God is a Geek – 8.5

Xbox Achievements – 85%

Gaming Nexus – 8.5

IGN Italy [Italian] – 8.7

Gameblog [French] – 8

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>