Soulcalibur IV, 28 Eylül’de Betaya Çıkacak!

Soulcalibur IV bu Cuma günü ağ testine başlayacak.

Bandai Namco’nun 2018 oyunu olarak 19 Ekim’de karşımıza çıkacak olan Soulcalibur IV, 28 Eylül’de betaya çıkış yapacak.

Aksiyon ve dövüş oyunu olarak Ekim ayında karşımıza çıkacak olan Soulcalibur IV görsel efektleri ile bizlere sonu gelmeyen dövüş sahneleri sunacak. Aylardır oyuncular tarafından beklenen yapım bu Cuma günü beta olarak ilk kez karşımıza çıkacak. Diğer betalarda olduğu gibi oyun bu betada sınırlı bir içeriğe sahip olacak. Beta süreci Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularını kapsıyacak. Oyuncular beta sürecinde ağ testine katılarak çok oyunculu oynanışı test edebilecekler.

Beta sürecinde içerik belli olmasa da oyuncuların bu haberle yüzleri gülecek. 28 Eylül Cuma günü başlayacak olan ağ testi 30 Eylül Pazar günü sona erecek. Konsol oyuncuları 27 Eylül’de beta sürümü cihazlarına indirebilecekler ve 28 Eylül’de oyunu deneyimleyebilecekler. İki günlük test sürecinde oyuncular çevrimiçi oyuncu desteğini test edecekler.

Soulcalibur IV 19 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak.

Oyun Steam’de 199.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol