Soulcalibur 6’nın 30 Dakikalık 4K Videosu Yayınlandı

Soulcalibur 6, 4K olarak oynanabilecek.

E3 2018’de duyurulan Soulcalibur VI, 19 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak.

Bandai Namco tarafından geliştirilen ve hem konsol hem de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Soulcalibur VI, dövüş oyunları arasında ilk sıralara tırmanacak gibi görünüyor. E3 2018’de oyuncuların karşısına çıkan yapım, içerikleri ile oldukça tatmin edici görünüyor. Mekanikleri bakımından titizlikle geliştirilen oyun, bizleri aksiyon dolu bir mücadelenin tam ortasına götürecek. Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı oyunda, görsel efektlerde oldukça başarılı görünüyor.

Oyun içerisinde yer alan karakterlerin kendilerine has özellikleri ve yetenekleri yer alıyor. Akrobatik hareketler yapmamıza da olanak tanıyan yapım, oyunculara eğlenceyi ve rekabeti iç içe sunuyor. Birbirinden farklı mücadeleler yapacağımız oyunda, erkek ve kadınlara yönelik çeşitli karakterler yer alıyor. Oyuncular birbirinden farklı alanlarda dövüşecek ve rakiplerini yere sermek için ter dökecekler. Soulcalibur serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkacak olan 6, serinin en iyi dövüş mekanikleri ile karşımıza çıkacak. Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen yapım, 19 Ekim’de yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>