SoulCalibur 6 Resmi Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Beklenen dövüş oyunu için sistem gereksinimleri duyuruldu.

Nvidia tarafından bugün Bandai Namco’nun beklenen dövüş oyunu SoulCalibur 6 için resmi PC sistem gereksinimleri açıklandı. Yayınlanan PC sistem gereksinimlerine göre SoulCalibur 6’yı oynamak için kullanıcıların en azından Intel Core i3-4160 işlemciye, 6GB RAM’e, 60GB boş sabit disk alanına ve Nvidia GeForce GTX 1050 ekran kartına ihtiyaçları olacak.

Tabii ki bunlar sadece minimum sistem gereksinimleri ve oyunu üst ayarlarda oynamak için daha iyi bir sisteme ihtiyacınız olacak. Nvidia bu yüzden oyunculara SoulCalibur 6 için Intel Core i5-4690 3.5GHz ya da dengi bir işlemci, 8GB RAM, Nvidia GeForce GTX 1060 ya da dengi bir ekran kartı öneriyor.

Ayrıca Nvidia başka ayrıntılara da dikkat çekti. SoulCalibur 6’yı PC oyuncuları GeForce GTX 1080Ti ekran kartıyla 4K çözünürlükte oynayabilecek. Üstelik bütün ayarları en yükseğe getirip 60fps kare oranı da alabilecekler. Bu da en üst düzey oyun deneyimi anlamına geliyor.

Bandai Namco tarafından geliştirilen dövüş oyunu SoulCalibur 6, Unreal Engine grafik motoruyla yapıldı ve 19 Ekim 2018 tarihinde resmi çıkışını gerçekleştirecek.

SoulCalibur 6 Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i3-4160 3.60GHz

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050

RAM: 6GB

HDD: 60GB depolama alanı

DirectX: 11

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>