Soul of the Ultimate Nation Tekrar Çıkıyor

Soul of the Ultimate Nation şansını bir kez daha deniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

SUN olarak da bilinen MMORPG oyunu Soul of the Ultimate Nation, bu yılın ilk yarısında yeniden çıkış yapacak. Webzen tarafından yanıtlanan bir e-posta Reddit üzerinde paylaşılırken, böylece oyunun yeniden çıkacağı ortaya atıldı. Yeni sürüm ‘Limited Edition’ adıyla yayınlanacak ve PvE ağırlıklı bir yapım olacak.

Her ne kadar şu anda resmi olarak İngilizce sürüm bulunmasa da, oyuncular Soul of the Ultimate Nation’ın istemcisini buradan indirebilirler. Aynı zamanda oyunun Steam sürümü üzerinde de şu an çalışmalar sürüyor. Yapımcı firma Webzen tarafından yanıtlanan e-postada şu sözlere yer verildi:

SUN yeni bir sürüm olarak 2019’un ilk yarısında açılacak. Tamamen İngilizce’ye çevrilecek, Steam’de olacak ve WEBZEN.COM üzerinden sunulacak. Steam servisi şu anda sonuçlanmadı fakat orada olmak için uğraşacağız.’

Soul of the Ultimate Nation aslında pek de yeni bir oyun sayılmaz. İlk çıkışını 2007 yılında yapmış, 2009 yılında ise İngilizce olarak yayınlanmıştı. Fantastik bir MMORPG oyunu olan Soul of the Ultimate Nation, Koreli Webzen tarafından geliştirilmişti ve 2013 yılında da kapılarını kapatmıştı. Bakalım oyunun bu ikinci çıkışı nasıl olacak?

1 Yorum

  1. Harika bi haber. 20 senedir tonla mmo oynadım, yalnız bu oyununun tadı adeta damağımda kalmıştı. Şu an indiriyorum. 3.3 GB mış dosya boyutu.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol