Sony’nin Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacağı Tarihi Açıkladı

Sony'nin yeni akıllı telefon modellerinin tanıtılacağı tarih belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Teknoloji devi Sony yeni Xperia modellerini tanıtacağı tarihi açıkladı. İşte Sony’nin yeni Xperia modellerini tanıtacağı o tarih. 

Akıllı telefon pazarında bir türlü istediği yere gelemeyen Sony, yeni Xperia modelleri ile bu sorunu çözmeyi amaçlıyor. Sony’nin bu doğrultuda tanıtacağı yeni Xperia modellerinin tanıtılacağı tarih belli oldu. Sony tarafından yapılan açıklamaya göre yeni Xperia modelleri 24 Şubat tarihinde düzenlenecek olan MWC 2020 etkinliği kapsamında duyurulacak. Sony MWC 2020 etkinliğinde en az beş yeni Xperia modelinin tanıtımını gerçekleştirecek. 

Şimdilik sadık kitlesini korumasını amaçlayan Sony’nin yeni akıllı telefon modellerini şimdilik ülkemizde satışa sunması beklenmiyor. Sızdırılan görsellere bakıldığında Sony’nin tanıtılacak olan yeni akıllı telefon modelleri Sony’nin sıkça eleştirilem uzun ve klasik Xperia tasarımına sahip olacak. 

Sony’nin Yeni Akıllı Telefonları Hakkında Bilinenler

Sony’nin MWC 2020 etkinliği kapsamında duyuracağı Xperia modelleri arasında bulunan Xperia 0 modeli 5G desteğine sahip bir akıllı telefon olacak. Arkasında beşli kamera kurulumuna sahip olacak olan Xperia 0 modelin yanında Sony’nin Xperia 1.1 modelini duyuracağı da konuşuluyor. 

Sony’nin iddialı bir diğer Xperia modeli ise Xperia 3 modeli olacak. Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden güç alacak olan Sony’nin yeni akıllı telefonu 12 GB RAM kapasitesine sahip olacak. Sony Xperia 3 modeli 20 megapiksel F2.4 + 48 megapiksel F1.2/F2.4 + 16 megapiksel F2.4 + 8 megapiksele F2.4 + 12 megapiksel F1.2/2.4 + 0,5 megapiksel ToF sensöründen oluşan altılı kamera kurulumuna sahip olacak. Sony’nin yeni akıllı telefonlarına dair diğer bilgilerin MWC 2020 etkinliği kapsamında ortaya çıkması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol