Sony’nin PlayStation 5 Etkinliği Protestolar Nedeniyle Ertelenebilir

PlayStation 5 etkinliği Amerika'da devam eden protestolar nedeniyle ertelenebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Görünüşe göre Sony’nin yaklaşmakta olan PlayStation 5 tanıtım etkinliği Amerika Birleşik Devletinde devam eden protestolar nedeniyle ertelenebilir. Eğer etkinlikte bir gecikme olursa bu bilinen üçüncü gecikme olacak.

Geçtiğimiz dönemlerde iki kez ertelenmiş olan PlayStation 5 etkinliğinin Amerika’da devam eden protestolar nedeniyle yeniden ertelenebileceği yönünde bir çok haber çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde EA, protestolar nedeniyle Madden NFL 2021‘nin tanıtımını ertelemiş ve “Sizinle futbol konuşmak için başka bir zaman bulacağız. Çünkü bu bir oyundan ve spordan daha büyük” dedi.

Artık Sony, PlayStation 5 etkinliğindeki olası değişiklikleri henüz onaylamadı, ancak gerçekten başka bir gecikme planları varsa, bugün veya yarın şirketten haber almayı bekleyebilirsiniz.

PlayStation 5 etkinliği, hem birinci taraf hem de üçüncü taraf stüdyoların en büyük oyunlarını gösterecek şekilde ayarlandı. Söylentilere göre, Horizon Zero Dawn 2, Silent Hill ve diğer birçok oyun etkinlik sırasında duyurulacak.

Eğer herhangi bir gecikme olmazsa, Sony, PlayStation 5 özel gösterimi 4 Haziran 2020 tarihinde Türkiye saati ile 23:00’da yapılacak ve bu tanıtım etkinliği online olarak gerçekleşecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol