Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony, Yeni Oyuncu Monitörleri ve Kulaklıkları Tanıtacak

İçeriden Tom Henderson'a göre şirket "INZONE" adlı yeni bir oyun aksesuarları ve donanımı serisi tanıtacak.

Görünüşe göre Sony, oyun tarafında birçok yeni donanım aksesuarını ortaya çıkarmaya ve piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tom Henderson kısa süre önce şirketin PS5 için ek özelliklerle birlikte “Pro” bir denetleyici üzerinde çalıştığını iddia etti ve bugün Exputer’da yayınlanan yeni bir raporda Henderson, önümüzdeki hafta Sony’nin yeni oyun kulaklıkları ve oyuncu monitörleri piyasaya süreceğini açıkladı.

Tüm bu kulaklıklar, denetleyiciler ve monitörler “INZONE” adı verilen tek bir yeni marka şemsiyesi altında toplanacak. INZONE H3 kulaklık, üç yeni kulaklığın en ucuzu olacak, kablolu olacak ve 360 ​​uzamsal ses ile gelecek. INZONE H7 kulaklık kablosuz olacak ve daha iyi pil ömrüne sahip olacak. Son olarak, INZONE H9 kulaklık seti en pahalısı olacak ve ayrıca gürültü önleyici sese sahip olacak.

Sony, Oyuncu Ürünlerini INZONE Markasında Birleştirecek

Sony

Henderson ayrıca Sony’nin INZONE markalı iki yeni oyuncu monitörünü de tanıtacağını ve bunların otomatik HDR Ton Haritalama ve Otomatik Tür Resim Modu gibi PlayStation’a özel özelliklere sahip olacağını belirtti.

Bunlardan biri 4K ve 144 Hz monitör, diğeri 1080p ve 240 Hz olacak. Monitörlerin her ikisi de VRR (HDMI/G-Sync) desteği ve düşük gecikme (1ms GtG) özelliğine sahip olacak. Her iki monitörün de kare hızı sayaçlarını gösteren ekranlar, oyun süresi, vizör, siyah ekolayzır, iyileştirilmiş parlaklık ve kontrast ve daha fazlası gibi oyun destek özellikleriyle birlikte PS5’te oyun oynamak için “mükemmel” olarak tanımlandığı iddia edildi.

Donanımın fiyatlandırması henüz bilinmiyor ancak Henderson’a göre bu yeni INZONE markası önümüzdeki hafta tanıtılacak. Bunun, Sony’nin bu açıklamayı daha önce bahsedilen yeni denetleyici için bir açıklama ve daha önce söylentileri olan God of War Ragnarok çıkış tarihi duyurusu ile bir araya getireceği anlamına gelip gelmediği henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.