Sony The Last Of Us Part II Ve Iron Man VR İçin Geri Ödeme Yapıyor

PlayStation Store iki oyun geciktiği için daha önce ön sipariş verenlere paralarını iade ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Sony‘nin PlayStation Destek sayfasında artık hayranlara The Last of Us Part II ve Marvel’s Iron Man VR‘ın dijital kopyaları için otomatik olarak geri ödeme alacaklarını ve daha fazla bilgi için e-postalarını kontrol edeceklerini bildiren bir yazı bulunuyor.

blank

Sony, The Last of Us Part II ve Marvel’in Iron Man VR’ın yakın zamanda süresiz olarak ertelendiği için şirketin her iki oyunu da dijital olarak sipariş eden herkese tam geri ödeme yapacağını resmen doğruladı.

Sony’nin resmi PlayStation Desteği web sayfası şu anda tüm geri ödemelerin otomatik olarak gerçekleştirileceğini ve bunu almak için kimsenin desteğe başvurmasına gerek olmadığını söylüyor. The Last of Us Part II veya Marvel’s Iron Man VR’ı önceden sipariş edenler arasındaysanız, sizi ilgili tüm ayrıntılarla dolduracak bir e-posta bekleyebilirsiniz.

Hem gecikmiş başlıklar, kayda değer ile istisna kalıcı avatarlar ve temalar çiftin, şimdi kaldırıldı PlayStation Store’dan. Her iki oyun için de gecikme haberleri alındıktan sonra, ilk olanlar ön sipariş düğmeleriydi, ancak şimdi The Last of Us Part II ve Marvel’in Iron Man VR sayfaları bulunamıyor.

Marvel’s Iron Man VR’yi yakında oynamak umuduyla, ilk olarak oyun geliştiricisi, yayınlanma tarihini 15 Mayıs 2020‘ye taşıdıklarını duyurduğunda Ocak 2020’de geri çekilmişti. Gelecek başlık 2 Nisan 2020‘de süresiz olarak ertelendi.

The Last of Us Part 2 geliştiricisi Naughty Dog, “oyunu en kısa sürede çıkarmak için farklı seçeneklere baktıklarını” söyledi, ancak bir demonun gerçekleşme olasılığının düşük olduğunu söyledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol