Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony PlayStation Stars Sadakat Programının Tarihi Açıklandı

Sony, State of Play etkinliğinde duyurduğu Sadakat programı hakkında bilgiler verdi. 13 Ekim'de erişebileceğimiz bu program, oyunculara birçok hediye verecek.

Sony, farklı bölgeler için lansman tarihleri ​​de dahil olmak üzere PlayStation Stars sadakat programı hakkında daha fazla bilgi açıkladı. Resmi blog gönderisine göre PlayStation Stars, 5 Ekim’de ABD’de ardından 13 Ekim’de Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda’da satışa sunulacak. Bugün Asya’da piyasaya sürülen sadakat programı ilk olarak birkaç hafta önce Sony’nin State of Play etkinliğinde duyurulmuştu. Bu program, oyuncuların çeşitli görevleri tamamlayarak ödüller kazanmalarını sağlayan bir yenilik olacak.

Blog yazısında belirtildiği üzere bu girişim programı, oyuncuların başarılarını; koleksiyon ve puan kazanabilecekleri keyifli kampanyalarla kutlamayı amaçlıyor. Örneğin, PlayStation Stars’ın aylık check-in kampanyası, ödülleri almak için sizi ayda en az bir oyun oynamanız için görevlendirecek. Görevi tamamlamak için belirli başarılar kazanmanızı gerektiren çeşitli etkinlikler de olacak.

PlayStation Stars Programı Birçok Ödül Verecek

PlayStation Stars

Sony, programa ücretsiz katılım olacağını onayladı bu nedenle girişim programının bir parçası olmak için PlayStation Plus üyeliği gerekli değildir. Ancak, önümüzdeki hafta başladığında programa katılmak için oyuncuların PlayStation ağı için bir yetişkin hesabına sahip olmaları gerekecek. Sadakat programına iOS ve Android cihazlarda PlayStation uygulaması üzerinden ayrıca playstation.com üzerinden erişilebilecek.

Sony, hayranlara gelecekte yeni özellikler, kampanyalar ve ödüller getirerek programı genişletme planları olduğunu da söyledi. Sony, iki tür ödül yaratacaklarını açıkladı. Bunlar; dijital koleksiyon ürünleri ve sadakat puanları olacak. Oyuncuların kazandığı dijital koleksiyonlar satılamayacak ve takas edilemeyecek. Sadakat puanları ise özel dijital koleksiyonlar veya belirli PlayStation Store ürünleri elde etmek için kullanılabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.