Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony, PlayStation Plus Sahiplerine 10. Yılına Özel 60 TL Hediye Ediyor

En son yayınlanan duyuruya göre Sony, PlayStation Plus abonelik sisteminin 10. yılına özel kullanıcılarına 60 TL hediye ediyor.

Sony, tüm dünya’da PlayStation Plus abonelik sisteminin 10. yıl dönümünü kutlamak için tüm kullanıcılarına 60 TL hediye veriyor. Şimdi PlayStation Plus abonelik sistemine sahip olan her kullanıcı 60 TL’lik hediye alabilecek.

Sony PlayStation Plus Sahiplerine 10. Yılına Özel 60 TL Hediye Ediyor

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Sony, 2010 yılında çıkarmış olduğu PlayStation Plus abonelik sistemi kapsamında 10. yıl dönümünü kutlamak için PlayStation Plus abonesi olan her kullanıcısına dilediği oyun ve içerikte harcayabilmesi için 60 TL hediye ediyor.

Sony’nin yayınlamış olduğu haber bültenin’de “Playstation Plus’ın 10. yılını kutlamak için hesabınıza 60,00 TL Playstation Store kredisi ekledik. Playstation Plus’ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.” dedi. Ancak orta da ciddi bir sorun var.

Kullanıcıların bazıları herhangi bir hata olmadığını ve paranın hesaplarında göründüğünü söylerken, birçok kullanıcısı ise hesaplarını kontrol ettiklerinde bu parayı hesaplarında göremediler. Sony ya kampanya kapsamında belli sayıda PlayStation Plus abonesine bu parayı yolladı ya da ortada bir hata mevcut. İlerleyen günlerde eleştirilerin artması ile birlikte PlayStation Türkiye’de ki PlayStation Plus abonelerine 60 TL yollamak zorunda kalabilir.

Son olarak, bu yıl dönümüne özel NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunları PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.